Bana En YakınHizmet

Bayrampaşa Pet Oteli

reklam alanı
Puanımız

Bayrampaşa Pet Oteli

Seyahat edeceğiniz zaman bir evcil dostunuz varsa ve evcil dostunuz yanınızda götüremiyorsanız Bayrampaşa pet oteli sizin ve evcil dostunuzun yanında Bayrampaşa pet oteli ile siz seyahatteyken küçük misafirimiz olan evcil dostumuza özenle bakıyor istediğiniz zaman resimlerini sizlere gönderiyoruz.

Bayrampaşa pet oteli olarak İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde kedi ve köpek oteli hizmeti sağlamaktayız deneyimli ekibimiz ve profesyonel veteriner kadromuz ile şirin misafirimizi kendi odasında ki konforu ve huzurlu,stressiz ortamı hazırlamayı amaç edindik.

Bayrampaşa Kedi Oteli

Bayrampaşa kedi oteli olarak  evcil küçük dostlarımızı sağlığı için otelimizde konaklayacakları süre boyunca aşı karnelerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan evcil dostlarımızın Bayrampaşa kedi oteline gelmeden önce ilaçlarını yanlarında getirmesi gerekmektedir.

Bayrampaşa Pet Taksi

Bayrampaşa pet oteli olarak siz ve evcil dostumuza Bayrampaşa pet taksi hizmeti de vermekteyiz. İstanbul’un Anadolu yakasında veya Avrupa yakasında olan evinizden can dostumuzu alıyoruz ve otelimizde ki konaklayacağı odaya yerleştiriyoruz. Kendi evine geçeceği zamanda yine profesyonel ekibimiz ile gideceği konuma

Bayrampaşa Pet Oteli olarak Bayrampaşa kedi oteli ve Bayrampaşa pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu