Bana En YakınHizmet

Beylikdüzü Pet Oteli

reklam alanı
Puanımız

Beylikdüzü Pet Oteli

Seyahat edeceğiniz zaman bir evcil dostunuz varsa ve evcil dostunuz yanınızda götüremiyorsanız Beylikdüzü pet oteli sizin ve evcil dostunuzun yanında Beylikdüzü pet oteli ile siz seyahatteyken küçük misafirimiz olan evcil dostumuza özenle bakıyor istediğiniz zaman resimlerini sizlere gönderiyoruz.

Beylikdüzü pet oteli olarak İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde kedi ve köpek oteli hizmeti sağlamaktayız deneyimli ekibimiz ve profesyonel veteriner kadromuz ile şirin misafirimizi kendi odasında ki konforu ve huzurlu,stressiz ortamı hazırlamayı amaç edindik.

Beylikdüzü Kedi Oteli

Beylikdüzü kedi oteli olarak  evcil küçük dostlarımızı sağlığı için otelimizde konaklayacakları süre boyunca aşı karnelerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan evcil dostlarımızın Beylikdüzü kedi oteline gelmeden önce ilaçlarını yanlarında getirmesi gerekmektedir.

Beylikdüzü Pet Taksi

Beylikdüzü pet oteli olarak siz ve evcil dostumuza Beylikdüzü pet taksi hizmeti de vermekteyiz. İstanbul’un Anadolu yakasında veya Avrupa yakasında olan evinizden can dostumuzu alıyoruz ve otelimizde ki konaklayacağı odaya yerleştiriyoruz. Kendi evine geçeceği zamanda yine profesyonel ekibimiz ile gideceği konuma

Beylikdüzü Pet Oteli olarak Beylikdüzü kedi oteli ve Beylikdüzü pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu