Bana En YakınHizmet

Büyükçekmece Pet Oteli

reklam alanı
Puanımız

Büyükçekmece Pet Oteli

Seyahat edeceğiniz zaman bir evcil dostunuz varsa ve evcil dostunuz yanınızda götüremiyorsanız Büyükçekmece pet oteli sizin ve evcil dostunuzun yanında Büyükçekmece pet oteli ile siz seyahatteyken küçük misafirimiz olan evcil dostumuza özenle bakıyor istediğiniz zaman resimlerini sizlere gönderiyoruz.

Büyükçekmece pet oteli olarak İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinde kedi ve köpek oteli hizmeti sağlamaktayız deneyimli ekibimiz ve profesyonel veteriner kadromuz ile şirin misafirimizi kendi odasında ki konforu ve huzurlu,stressiz ortamı hazırlamayı amaç edindik.

Büyükçekmece Kedi Oteli

Büyükçekmece kedi oteli olarak  evcil küçük dostlarımızı sağlığı için otelimizde konaklayacakları süre boyunca aşı karnelerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan evcil dostlarımızın Büyükçekmece kedi oteline gelmeden önce ilaçlarını yanlarında getirmesi gerekmektedir.

Büyükçekmece Pet Taksi

Büyükçekmece pet oteli olarak siz ve evcil dostumuza Büyükçekmece pet taksi hizmeti de vermekteyiz. İstanbul’un Anadolu yakasında veya Avrupa yakasında olan evinizden can dostumuzu alıyoruz ve otelimizde ki konaklayacağı odaya yerleştiriyoruz. Kendi evine geçeceği zamanda yine profesyonel ekibimiz ile gideceği konuma

Büyükçekmece Pet Oteli olarak Büyükçekmece kedi oteli ve Büyükçekmece pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu