Bana En YakınHizmet

Eyüp Pet Oteli

reklam alanı
Puanımız

Eyüp Pet Oteli

Seyahat edeceğiniz zaman bir evcil dostunuz varsa ve evcil dostunuz yanınızda götüremiyorsanız Eyüp pet oteli sizin ve evcil dostunuzun yanında Eyüp pet oteli ile siz seyahatteyken küçük misafirimiz olan evcil dostumuza özenle bakıyor istediğiniz zaman resimlerini sizlere gönderiyoruz.

Eyüp pet oteli olarak İstanbul’un Eyüp ilçesinde kedi ve köpek oteli hizmeti sağlamaktayız deneyimli ekibimiz ve profesyonel veteriner kadromuz ile şirin misafirimizi kendi odasında ki konforu ve huzurlu,stressiz ortamı hazırlamayı amaç edindik.

Eyüp Kedi Oteli

Eyüp kedi oteli olarak  evcil küçük dostlarımızı sağlığı için otelimizde konaklayacakları süre boyunca aşı karnelerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan evcil dostlarımızın Eyüp kedi oteline gelmeden önce ilaçlarını yanlarında getirmesi gerekmektedir.

Eyüp Pet Taksi

Eyüp pet oteli olarak siz ve evcil dostumuza Eyüp pet taksi hizmeti de vermekteyiz. İstanbul’un Anadolu yakasında veya Avrupa yakasında olan evinizden can dostumuzu alıyoruz ve otelimizde ki konaklayacağı odaya yerleştiriyoruz. Kendi evine geçeceği zamanda yine profesyonel ekibimiz ile gideceği konuma

Eyüp Pet Oteli olarak Eyüp kedi oteli ve Eyüp pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu