Bana En YakınHizmet

Fatih Pet Oteli

reklam alanı
Puanımız

Fatih Pet Oteli

Seyahat edeceğiniz zaman bir evcil dostunuz varsa ve evcil dostunuz yanınızda götüremiyorsanız Fatih pet oteli sizin ve evcil dostunuzun yanında Fatih pet oteli ile siz seyahatteyken küçük misafirimiz olan evcil dostumuza özenle bakıyor istediğiniz zaman resimlerini sizlere gönderiyoruz.

Fatih pet oteli olarak İstanbul’un Fatih ilçesinde kedi ve köpek oteli hizmeti sağlamaktayız deneyimli ekibimiz ve profesyonel veteriner kadromuz ile şirin misafirimizi kendi odasında ki konforu ve huzurlu,stressiz ortamı hazırlamayı amaç edindik.

Fatih Kedi Oteli

Fatih kedi oteli olarak  evcil küçük dostlarımızı sağlığı için otelimizde konaklayacakları süre boyunca aşı karnelerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan evcil dostlarımızın Fatih kedi oteline gelmeden önce ilaçlarını yanlarında getirmesi gerekmektedir.

Fatih Pet Taksi

Fatih pet oteli olarak siz ve evcil dostumuza Fatih pet taksi hizmeti de vermekteyiz. İstanbul’un Anadolu yakasında veya Avrupa yakasında olan evinizden can dostumuzu alıyoruz ve otelimizde ki konaklayacağı odaya yerleştiriyoruz. Kendi evine geçeceği zamanda yine profesyonel ekibimiz ile gideceği konuma

Fatih Pet Oteli olarak Fatih kedi oteli ve Fatih pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu