Bana En YakınHizmet

Kağıthane Pet Oteli

reklam alanı
Puanımız

Kağıthane Pet Oteli

Kağıthane Pet Oteli : Seyahat edeceğiniz zaman bir evcil dostunuz varsa ve evcil dostunuz yanınızda götüremiyorsanız Kağıthane pet oteli sizin ve evcil dostunuzun yanında Kağıthane pet oteli ile siz seyahatteyken küçük misafirimiz olan evcil dostumuza özenle bakıyor istediğiniz zaman resimlerini sizlere gönderiyoruz.

Kağıthane pet oteli olarak İstanbul’un Kağıthane ilçesinde kedi ve köpek oteli hizmeti sağlamaktayız deneyimli ekibimiz ve profesyonel veteriner kadromuz ile şirin misafirimizi kendi odasında ki konforu ve huzurlu,stressiz ortamı hazırlamayı amaç edindik.

Kağıthane Kedi Oteli

Kağıthane kedi oteli olarak  evcil küçük dostlarımızı sağlığı için otelimizde konaklayacakları süre boyunca aşı karnelerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan evcil dostlarımızın Kağıthane kedi oteline gelmeden önce ilaçlarını yanlarında getirmesi gerekmektedir.

Kağıthane Pet Taksi

Kağıthane pet oteli olarak siz ve evcil dostumuza Kağıthane pet taksi hizmeti de vermekteyiz. İstanbul’un Anadolu yakasında veya Avrupa yakasında olan evinizden can dostumuzu alıyoruz ve otelimizde ki konaklayacağı odaya yerleştiriyoruz. Kendi evine geçeceği zamanda yine profesyonel ekibimiz ile gideceği konuma

Kağıthane Pet Oteli olarak Kağıthane kedi oteli ve Kağıthane pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu