Bana En YakınHizmet

Küçükçekmece Pet Oteli

reklam alanı
Puanımız

Küçükçekmece Pet Oteli

Seyahat edeceğiniz zaman bir evcil dostunuz varsa ve evcil dostunuz yanınızda götüremiyorsanız Küçükçekmece pet oteli sizin ve evcil dostunuzun yanında Küçükçekmece pet oteli ile siz seyahatteyken küçük misafirimiz olan evcil dostumuza özenle bakıyor istediğiniz zaman resimlerini sizlere gönderiyoruz.

Küçükçekmece pet oteli olarak İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde kedi ve köpek oteli hizmeti sağlamaktayız deneyimli ekibimiz ve profesyonel veteriner kadromuz ile şirin misafirimizi kendi odasında ki konforu ve huzurlu,stressiz ortamı hazırlamayı amaç edindik.

Küçükçekmece Kedi Oteli

Küçükçekmece kedi oteli olarak  evcil küçük dostlarımızı sağlığı için otelimizde konaklayacakları süre boyunca aşı karnelerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan evcil dostlarımızın Küçükçekmece kedi oteline gelmeden önce ilaçlarını yanlarında getirmesi gerekmektedir.

Küçükçekmece Pet Taksi

Küçükçekmece pet oteli olarak siz ve evcil dostumuza Küçükçekmece pet taksi hizmeti de vermekteyiz. İstanbul’un Anadolu yakasında veya Avrupa yakasında olan evinizden can dostumuzu alıyoruz ve otelimizde ki konaklayacağı odaya yerleştiriyoruz. Kendi evine geçeceği zamanda yine profesyonel ekibimiz ile gideceği konuma

Küçükçekmece Pet Oteli olarak Küçükçekmece kedi oteli ve Küçükçekmece pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu