Bana En YakınHizmet

Sancaktepe Pet Oteli

reklam alanı
Puanımız

Sancaktepe Pet Oteli

Seyahat edeceğiniz zaman bir evcil dostunuz varsa ve evcil dostunuz yanınızda götüremiyorsanız Sancaktepe pet oteli sizin ve evcil dostunuzun yanında Sancaktepe pet oteli ile siz seyahatteyken küçük misafirimiz olan evcil dostumuza özenle bakıyor istediğiniz zaman resimlerini sizlere gönderiyoruz.

Sancaktepe pet oteli olarak İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde kedi ve köpek oteli hizmeti sağlamaktayız deneyimli ekibimiz ve profesyonel veteriner kadromuz ile şirin misafirimizi kendi odasında ki konforu ve huzurlu,stressiz ortamı hazırlamayı amaç edindik.

Sancaktepe Kedi Oteli

Sancaktepe kedi oteli olarak  evcil küçük dostlarımızı sağlığı için otelimizde konaklayacakları süre boyunca aşı karnelerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan evcil dostlarımızın Sancaktepe kedi oteline gelmeden önce ilaçlarını yanlarında getirmesi gerekmektedir.

Sancaktepe Pet Taksi

Sancaktepe pet oteli olarak siz ve evcil dostumuza Sancaktepe pet taksi hizmeti de vermekteyiz. İstanbul’un Anadolu yakasında veya Avrupa yakasında olan evinizden can dostumuzu alıyoruz ve otelimizde ki konaklayacağı odaya yerleştiriyoruz. Kendi evine geçeceği zamanda yine profesyonel ekibimiz ile gideceği konuma

Sancaktepe Pet Oteli olarak Sancaktepe kedi oteli ve Sancaktepe pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu