HizmetBana En Yakın

Sultanbeyli Pet Oteli

reklam alanı
Puanımız

Sultanbeyli Pet Oteli

Seyahat edeceğiniz zaman bir evcil dostunuz varsa ve evcil dostunuz yanınızda götüremiyorsanız Sultanbeyli pet oteli sizin ve evcil dostunuzun yanında Sultanbeyli pet oteli ile siz seyahatteyken küçük misafirimiz olan evcil dostumuza özenle bakıyor istediğiniz zaman resimlerini sizlere gönderiyoruz.

Sultanbeyli pet oteli olarak İstanbul’un Sultanbeyli ilçesinde kedi ve köpek oteli hizmeti sağlamaktayız deneyimli ekibimiz ve profesyonel veteriner kadromuz ile şirin misafirimizi kendi odasında ki konforu ve huzurlu,stressiz ortamı hazırlamayı amaç edindik.

Sultanbeyli Kedi Oteli

Sultanbeyli kedi oteli olarak  evcil küçük dostlarımızı sağlığı için otelimizde konaklayacakları süre boyunca aşı karnelerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan evcil dostlarımızın Sultanbeyli kedi oteline gelmeden önce ilaçlarını yanlarında getirmesi gerekmektedir.

Sultanbeyli Pet Taksi

Sultanbeyli pet oteli olarak siz ve evcil dostumuza Sultanbeyli pet taksi hizmeti de vermekteyiz. İstanbul’un Anadolu yakasında veya Avrupa yakasında olan evinizden can dostumuzu alıyoruz ve otelimizde ki konaklayacağı odaya yerleştiriyoruz. Kendi evine geçeceği zamanda yine profesyonel ekibimiz ile gideceği konuma

Sultanbeyli Pet Oteli olarak Sultanbeyli kedi oteli ve Sultanbeyli pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu