Sultangazi Pet Oteli

Kasım 4, 2020

Sultangazi Pet Oteli

Seyahat edeceğiniz zaman bir evcil dostunuz varsa ve evcil dostunuz yanınızda götüremiyorsanız Sultangazi pet oteli sizin ve evcil dostunuzun yanında Sultangazi pet oteli ile siz seyahatteyken küçük misafirimiz olan evcil dostumuza özenle bakıyor istediğiniz zaman resimlerini sizlere gönderiyoruz.

Sultangazi pet oteli olarak İstanbul’un Sultangazi ilçesinde kedi ve köpek oteli hizmeti sağlamaktayız deneyimli ekibimiz ve profesyonel veteriner kadromuz ile şirin misafirimizi kendi odasında ki konforu ve huzurlu,stressiz ortamı hazırlamayı amaç edindik.

Sultangazi Kedi Oteli

Sultangazi kedi oteli olarak  evcil küçük dostlarımızı sağlığı için otelimizde konaklayacakları süre boyunca aşı karnelerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan evcil dostlarımızın Sultangazi kedi oteline gelmeden önce ilaçlarını yanlarında getirmesi gerekmektedir.

Sultangazi Pet Taksi

Sultangazi pet oteli olarak siz ve evcil dostumuza Sultangazi pet taksi hizmeti de vermekteyiz. İstanbul’un Anadolu yakasında veya Avrupa yakasında olan evinizden can dostumuzu alıyoruz ve otelimizde ki konaklayacağı odaya yerleştiriyoruz. Kendi evine geçeceği zamanda yine profesyonel ekibimiz ile gideceği konuma

Sultangazi Pet Oteli olarak Sultangazi kedi oteli ve Sultangazi pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

Leave a Comment

Your email address will not be published.