HizmetBana En Yakın

Zeytinburnu Pet Oteli

reklam alanı
Puanımız

Zeytinburnu Pet Oteli

Seyahat edeceğiniz zaman bir evcil dostunuz varsa ve evcil dostunuz yanınızda götüremiyorsanız Zeytinburnu pet oteli sizin ve evcil dostunuzun yanında Zeytinburnu pet oteli ile siz seyahatteyken küçük misafirimiz olan evcil dostumuza özenle bakıyor istediğiniz zaman resimlerini sizlere gönderiyoruz.

Zeytinburnu pet oteli olarak İstanbul’un Zeytinburnu ilçesinde kedi ve köpek oteli hizmeti sağlamaktayız deneyimli ekibimiz ve profesyonel veteriner kadromuz ile şirin misafirimizi kendi odasında ki konforu ve huzurlu,stressiz ortamı hazırlamayı amaç edindik.

Zeytinburnu Kedi Oteli

Zeytinburnu kedi oteli olarak  evcil küçük dostlarımızı sağlığı için otelimizde konaklayacakları süre boyunca aşı karnelerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan evcil dostlarımızın Zeytinburnu kedi oteline gelmeden önce ilaçlarını yanlarında getirmesi gerekmektedir.

Zeytinburnu Pet Taksi

Zeytinburnu pet oteli olarak siz ve evcil dostumuza Zeytinburnu pet taksi hizmeti de vermekteyiz. İstanbul’un Anadolu yakasında veya Avrupa yakasında olan evinizden can dostumuzu alıyoruz ve otelimizde ki konaklayacağı odaya yerleştiriyoruz. Kendi evine geçeceği zamanda yine profesyonel ekibimiz ile gideceği konuma

Zeytinburnu Pet Oteli olarak Zeytinburnu kedi oteli ve Zeytinburnu pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu