Bana En YakınHizmet

Adalar pet oteli

reklam alanı
Puanımız

Adalar pet oteli

İş seyahatlerinizi evcil dostunuzu bırakabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız adalar pet oteli tam size göre adalar pet oteli olarak evcil dostunuza profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile özenle bakıyoruz. Adalar pet oteli olarak siz iş seyahatlerinizdeyken kedinize ait özel bir oda içerisine kedinize özgür bir yaşam alanı sunuyoruz. Aynı zamanda kafessiz odalarımı ile kedinizi kendi evinde kendi odasında gibi adalar pet otelimizde misafir ediyor özel bir bakıma ihtiyacı varsa tam saatinde ilaç ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Kedilerinizin mama ve su kaplarını her gün özenle temizleyip taze su ve mamalar ile değiştiriyoruz. Farklı cins kedileri aynı oda içerisinde bulundurmuyoruz aşısı olmayan kedilerimizi tüm misafir kedilerimizin sağlığı için maalesef adalar pet otelimizde misafir edemiyoruz.

Adalar kedi otelimizde hangi hizmetler var?

Adalar kedi oteli olarak kedilerinize profesyonel kedi oteli hizmeti vermekteyiz kedilerinizi otelimize getirmeden önce otel doluluk oranımızı öğrenmek için lütfen adalar kedi oteli iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçiniz. Adalar kedi oteli olarak aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan kedileriniz için diğer kedi misafirlerimizden ayrı odalarda ilaçlarını ve özel bakıma ihtiyaç duymuş olduğu bakıcılarımıza bildirmeniz halinde bakımlarını özenle yapıyoruz ve istediğiniz zaman can dostumuzun resim ve videosunuz sizlere gönderiyoruz.

Adalar pet taksi

Adalar kedi oteli olarak iş seyahatine gideceğiniz zaman evcil dostunuzu adalar pet oteline nasıl götürebilirim diye düşünmeyin adalar pet taksi olarak kedinizi bulundu yerden alıyor ve adalar pet otelimize kalacağı odaya getiriyoruz.Evinize döndüğüz de ise pet taksi hizmetimiz ile adalar pet otelinde misafir olan kedinizi sizlere teslim ediyoruz.

Adalar pet oteli olarak siz ve kedinize sınırsız hizmet ve mutlu bir tatil hizmeti sunmaktayız adalar pet otelimizde kedinizi misafir etmek için hemen adalar pet oteli müşteri hizmetlerimiz iletişime bugün geçin!

Adalar pet oteli –adalar kedi oteli- adalar pet taksi

Adalar pet Oteli olarak adalar kedi oteli ve adalar pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu