Bana En YakınHizmet

Ataşehir pet oteli

reklam alanı
Puanımız

Ataşehir pet oteli

İş seyahatlerinizi evcil dostunuzu bırakabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız Ataşehir pet oteli tam size göre Ataşehir pet oteli olarak evcil dostunuza profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile özenle bakıyoruz. Ataşehir pet oteli olarak siz iş seyahatlerinizdeyken kedinize ait özel bir oda içerisine kedinize özgür bir yaşam alanı sunuyoruz. Aynı zamanda kafessiz odalarımı ile kedinizi kendi evinde kendi odasında gibi Ataşehir pet otelimizde misafir ediyor özel bir bakıma ihtiyacı varsa tam saatinde ilaç ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Kedilerinizin mama ve su kaplarını her gün özenle temizleyip taze su ve mamalar ile değiştiriyoruz. Farklı cins kedileri aynı oda içerisinde bulundurmuyoruz aşısı olmayan kedilerimizi tüm misafir kedilerimizin sağlığı için maalesef Ataşehir pet otelimizde misafir edemiyoruz.

Ataşehir kedi otelimizde hangi hizmetler var?

Ataşehir kedi oteli olarak kedilerinize profesyonel kedi oteli hizmeti vermekteyiz kedilerinizi otelimize getirmeden önce otel doluluk oranımızı öğrenmek için lütfen Ataşehir kedi oteli iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçiniz. Ataşehir kedi oteli olarak aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan kedileriniz için diğer kedi misafirlerimizden ayrı odalarda ilaçlarını ve özel bakıma ihtiyaç duymuş olduğu bakıcılarımıza bildirmeniz halinde bakımlarını özenle yapıyoruz ve istediğiniz zaman can dostumuzun resim ve videosunuz sizlere gönderiyoruz.

Ataşehir pet taksi

Ataşehir kedi oteli olarak iş seyahatine gideceğiniz zaman evcil dostunuzu Ataşehir pet oteline nasıl götürebilirim diye düşünmeyin Ataşehir pet taksi olarak kedinizi bulundu yerden alıyor ve Ataşehir pet otelimize kalacağı odaya getiriyoruz.Evinize döndüğüz de ise pet taksi hizmetimiz ile Ataşehir pet otelinde misafir olan kedinizi sizlere teslim ediyoruz.

Ataşehir pet oteli olarak siz ve kedinize sınırsız hizmet ve mutlu bir tatil hizmeti sunmaktayız Ataşehir pet otelimizde kedinizi misafir etmek için hemen Ataşehir pet oteli müşteri hizmetlerimiz iletişime bugün geçin!

Ataşehir pet oteli –Ataşehir kedi oteli- Ataşehir pet taksi

Ataşehir pet Oteli olarak Ataşehir kedi oteli ve Ataşehir pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu