Bana En YakınHizmet

Avcılar pet oteli

reklam alanı
Puanımız

Avcılar pet oteli

İş seyahatlerinizi evcil dostunuzu bırakabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız Avcılar pet oteli tam size göre Avcılar pet oteli olarak evcil dostunuza profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile özenle bakıyoruz. Avcılar pet oteli olarak siz iş seyahatlerinizdeyken kedinize ait özel bir oda içerisine kedinize özgür bir yaşam alanı sunuyoruz. Aynı zamanda kafessiz odalarımı ile kedinizi kendi evinde kendi odasında gibi Avcılar pet otelimizde misafir ediyor özel bir bakıma ihtiyacı varsa tam saatinde ilaç ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Kedilerinizin mama ve su kaplarını her gün özenle temizleyip taze su ve mamalar ile değiştiriyoruz. Farklı cins kedileri aynı oda içerisinde bulundurmuyoruz aşısı olmayan kedilerimizi tüm misafir kedilerimizin sağlığı için maalesef Avcılar pet otelimizde misafir edemiyoruz.

Avcılar kedi otelimizde hangi hizmetler var?

Avcılar kedi oteli olarak kedilerinize profesyonel kedi oteli hizmeti vermekteyiz kedilerinizi otelimize getirmeden önce otel doluluk oranımızı öğrenmek için lütfen Avcılar kedi oteli iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçiniz. Avcılar kedi oteli olarak aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan kedileriniz için diğer kedi misafirlerimizden ayrı odalarda ilaçlarını ve özel bakıma ihtiyaç duymuş olduğu bakıcılarımıza bildirmeniz halinde bakımlarını özenle yapıyoruz ve istediğiniz zaman can dostumuzun resim ve videosunuz sizlere gönderiyoruz.

Avcılar pet taksi

Avcılar kedi oteli olarak iş seyahatine gideceğiniz zaman evcil dostunuzu Avcılar pet oteline nasıl götürebilirim diye düşünmeyin Avcılar pet taksi olarak kedinizi bulundu yerden alıyor ve Avcılar pet otelimize kalacağı odaya getiriyoruz.Evinize döndüğüz de ise pet taksi hizmetimiz ile Avcılar pet otelinde misafir olan kedinizi sizlere teslim ediyoruz.

Avcılar pet oteli olarak siz ve kedinize sınırsız hizmet ve mutlu bir tatil hizmeti sunmaktayız Avcılar pet otelimizde kedinizi misafir etmek için hemen Avcılar pet oteli müşteri hizmetlerimiz iletişime bugün geçin!

Avcılar pet oteli –Avcılar kedi oteli- Avcılar pet taksi

Avcılar pet Oteli olarak Avcılar kedi oteli ve Avcılar pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu