Bana En YakınHizmet

Bakırköy pet oteli

reklam alanı
Puanımız

Bakırköy pet oteli

İş seyahatlerinizi evcil dostunuzu bırakabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız Bakırköy pet oteli tam size göre Bakırköy pet oteli olarak evcil dostunuza profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile özenle bakıyoruz. Bakırköy pet oteli olarak siz iş seyahatlerinizdeyken kedinize ait özel bir oda içerisine kedinize özgür bir yaşam alanı sunuyoruz. Aynı zamanda kafessiz odalarımı ile kedinizi kendi evinde kendi odasında gibi Bakırköy pet otelimizde misafir ediyor özel bir bakıma ihtiyacı varsa tam saatinde ilaç ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Kedilerinizin mama ve su kaplarını her gün özenle temizleyip taze su ve mamalar ile değiştiriyoruz. Farklı cins kedileri aynı oda içerisinde bulundurmuyoruz aşısı olmayan kedilerimizi tüm misafir kedilerimizin sağlığı için maalesef Bakırköy pet otelimizde misafir edemiyoruz.

Bakırköy kedi otelimizde hangi hizmetler var?

Bakırköy kedi oteli olarak kedilerinize profesyonel kedi oteli hizmeti vermekteyiz kedilerinizi otelimize getirmeden önce otel doluluk oranımızı öğrenmek için lütfen Bakırköy kedi oteli iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçiniz. Bakırköy kedi oteli olarak aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan kedileriniz için diğer kedi misafirlerimizden ayrı odalarda ilaçlarını ve özel bakıma ihtiyaç duymuş olduğu bakıcılarımıza bildirmeniz halinde bakımlarını özenle yapıyoruz ve istediğiniz zaman can dostumuzun resim ve videosunuz sizlere gönderiyoruz.

Bakırköy pet taksi

Bakırköy kedi oteli olarak iş seyahatine gideceğiniz zaman evcil dostunuzu Bakırköy pet oteline nasıl götürebilirim diye düşünmeyin Bakırköy pet taksi olarak kedinizi bulundu yerden alıyor ve Bakırköy pet otelimize kalacağı odaya getiriyoruz.Evinize döndüğüz de ise pet taksi hizmetimiz ile Bakırköy pet otelinde misafir olan kedinizi sizlere teslim ediyoruz.

Bakırköy pet oteli olarak siz ve kedinize sınırsız hizmet ve mutlu bir tatil hizmeti sunmaktayız Bakırköy pet otelimizde kedinizi misafir etmek için hemen Bakırköy pet oteli müşteri hizmetlerimiz iletişime bugün geçin!

Bakırköy pet oteli –Bakırköy kedi oteli- Bakırköy pet taksi

Bakırköy pet Oteli olarak Bakırköy kedi oteli ve Bakırköy pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu