Bana En YakınHizmet

Başakşehir pet oteli

reklam alanı
Puanımız

Başakşehir pet oteli

İş seyahatlerinizi evcil dostunuzu bırakabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız Başakşehir pet oteli tam size göre Başakşehir pet oteli olarak evcil dostunuza profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile özenle bakıyoruz. Başakşehir pet oteli olarak siz iş seyahatlerinizdeyken kedinize ait özel bir oda içerisine kedinize özgür bir yaşam alanı sunuyoruz. Aynı zamanda kafessiz odalarımı ile kedinizi kendi evinde kendi odasında gibi Başakşehir pet otelimizde misafir ediyor özel bir bakıma ihtiyacı varsa tam saatinde ilaç ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Kedilerinizin mama ve su kaplarını her gün özenle temizleyip taze su ve mamalar ile değiştiriyoruz. Farklı cins kedileri aynı oda içerisinde bulundurmuyoruz aşısı olmayan kedilerimizi tüm misafir kedilerimizin sağlığı için maalesef Başakşehir pet otelimizde misafir edemiyoruz.

Başakşehir kedi otelimizde hangi hizmetler var?

Başakşehir kedi oteli olarak kedilerinize profesyonel kedi oteli hizmeti vermekteyiz kedilerinizi otelimize getirmeden önce otel doluluk oranımızı öğrenmek için lütfen Başakşehir kedi oteli iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçiniz. Başakşehir kedi oteli olarak aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan kedileriniz için diğer kedi misafirlerimizden ayrı odalarda ilaçlarını ve özel bakıma ihtiyaç duymuş olduğu bakıcılarımıza bildirmeniz halinde bakımlarını özenle yapıyoruz ve istediğiniz zaman can dostumuzun resim ve videosunuz sizlere gönderiyoruz.

Başakşehir pet taksi

Başakşehir kedi oteli olarak iş seyahatine gideceğiniz zaman evcil dostunuzu Başakşehir pet oteline nasıl götürebilirim diye düşünmeyin Başakşehir pet taksi olarak kedinizi bulundu yerden alıyor ve Başakşehir pet otelimize kalacağı odaya getiriyoruz.Evinize döndüğüz de ise pet taksi hizmetimiz ile Başakşehir pet otelinde misafir olan kedinizi sizlere teslim ediyoruz.

Başakşehir pet oteli olarak siz ve kedinize sınırsız hizmet ve mutlu bir tatil hizmeti sunmaktayız Başakşehir pet otelimizde kedinizi misafir etmek için hemen Başakşehir pet oteli müşteri hizmetlerimiz iletişime bugün geçin!

Başakşehir pet oteli –Başakşehir kedi oteli- Başakşehir pet taksi

Başakşehir pet Oteli olarak Başakşehir kedi oteli ve Başakşehir pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu