Bana En YakınHizmet
Trend

Bayrampaşa pet oteli

reklam alanı
Puanımız

Bayrampaşa pet oteli

İş seyahatlerinizi evcil dostunuzu bırakabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız Bayrampaşa pet oteli tam size göre Bayrampaşa pet oteli olarak evcil dostunuza profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile özenle bakıyoruz. Bayrampaşa pet oteli olarak siz iş seyahatlerinizdeyken kedinize ait özel bir oda içerisine kedinize özgür bir yaşam alanı sunuyoruz. Aynı zamanda kafessiz odalarımı ile kedinizi kendi evinde kendi odasında gibi Bayrampaşa pet otelimizde misafir ediyor özel bir bakıma ihtiyacı varsa tam saatinde ilaç ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Kedilerinizin mama ve su kaplarını her gün özenle temizleyip taze su ve mamalar ile değiştiriyoruz. Farklı cins kedileri aynı oda içerisinde bulundurmuyoruz aşısı olmayan kedilerimizi tüm misafir kedilerimizin sağlığı için maalesef Bayrampaşa pet otelimizde misafir edemiyoruz.

Bayrampaşa kedi otelimizde hangi hizmetler var?

Bayrampaşa kedi oteli olarak kedilerinize profesyonel kedi oteli hizmeti vermekteyiz kedilerinizi otelimize getirmeden önce otel doluluk oranımızı öğrenmek için lütfen Bayrampaşa kedi oteli iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçiniz. Bayrampaşa kedi oteli olarak aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan kedileriniz için diğer kedi misafirlerimizden ayrı odalarda ilaçlarını ve özel bakıma ihtiyaç duymuş olduğu bakıcılarımıza bildirmeniz halinde bakımlarını özenle yapıyoruz ve istediğiniz zaman can dostumuzun resim ve videosunuz sizlere gönderiyoruz.

Bayrampaşa pet taksi

Bayrampaşa kedi oteli olarak iş seyahatine gideceğiniz zaman evcil dostunuzu Bayrampaşa pet oteline nasıl götürebilirim diye düşünmeyin Bayrampaşa pet taksi olarak kedinizi bulundu yerden alıyor ve Bayrampaşa pet otelimize kalacağı odaya getiriyoruz.Evinize döndüğüz de ise pet taksi hizmetimiz ile Bayrampaşa pet otelinde misafir olan kedinizi sizlere teslim ediyoruz.

Bayrampaşa pet oteli olarak siz ve kedinize sınırsız hizmet ve mutlu bir tatil hizmeti sunmaktayız Bayrampaşa pet otelimizde kedinizi misafir etmek için hemen Bayrampaşa pet oteli müşteri hizmetlerimiz iletişime bugün geçin!

Bayrampaşa pet oteli –Bayrampaşa kedi oteli- Bayrampaşa pet taksi

Bayrampaşa pet Oteli olarak Bayrampaşa kedi oteli ve Bayrampaşa pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu