Bana En YakınHizmet

Beşiktaş pet oteli

reklam alanı
Puanımız

Beşiktaş pet oteli

İş seyahatlerinizi evcil dostunuzu bırakabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız Beşiktaş pet oteli tam size göre Beşiktaş pet oteli olarak evcil dostunuza profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile özenle bakıyoruz. Beşiktaş pet oteli olarak siz iş seyahatlerinizdeyken kedinize ait özel bir oda içerisine kedinize özgür bir yaşam alanı sunuyoruz. Aynı zamanda kafessiz odalarımı ile kedinizi kendi evinde kendi odasında gibi Beşiktaş pet otelimizde misafir ediyor özel bir bakıma ihtiyacı varsa tam saatinde ilaç ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Kedilerinizin mama ve su kaplarını her gün özenle temizleyip taze su ve mamalar ile değiştiriyoruz. Farklı cins kedileri aynı oda içerisinde bulundurmuyoruz aşısı olmayan kedilerimizi tüm misafir kedilerimizin sağlığı için maalesef Beşiktaş pet otelimizde misafir edemiyoruz.

Beşiktaş kedi otelimizde hangi hizmetler var?

Beşiktaş kedi oteli olarak kedilerinize profesyonel kedi oteli hizmeti vermekteyiz kedilerinizi otelimize getirmeden önce otel doluluk oranımızı öğrenmek için lütfen Beşiktaş kedi oteli iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçiniz. Beşiktaş kedi oteli olarak aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan kedileriniz için diğer kedi misafirlerimizden ayrı odalarda ilaçlarını ve özel bakıma ihtiyaç duymuş olduğu bakıcılarımıza bildirmeniz halinde bakımlarını özenle yapıyoruz ve istediğiniz zaman can dostumuzun resim ve videosunuz sizlere gönderiyoruz.

Beşiktaş pet taksi

Beşiktaş kedi oteli olarak iş seyahatine gideceğiniz zaman evcil dostunuzu Beşiktaş pet oteline nasıl götürebilirim diye düşünmeyin Beşiktaş pet taksi olarak kedinizi bulundu yerden alıyor ve Beşiktaş pet otelimize kalacağı odaya getiriyoruz.Evinize döndüğüz de ise pet taksi hizmetimiz ile Beşiktaş pet otelinde misafir olan kedinizi sizlere teslim ediyoruz.

Beşiktaş pet oteli olarak siz ve kedinize sınırsız hizmet ve mutlu bir tatil hizmeti sunmaktayız Beşiktaş pet otelimizde kedinizi misafir etmek için hemen Beşiktaş pet oteli müşteri hizmetlerimiz iletişime bugün geçin!

Beşiktaş pet oteli –Beşiktaş kedi oteli- Beşiktaş pet taksi

Beşiktaş pet Oteli olarak Beşiktaş kedi oteli ve Beşiktaş pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu