Bana En YakınHizmet

Beylikdüzü pet oteli

reklam alanı
Puanımız

Beylikdüzü pet oteli

İş seyahatlerinizi evcil dostunuzu bırakabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız Beylikdüzü pet oteli tam size göre Beylikdüzü pet oteli olarak evcil dostunuza profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile özenle bakıyoruz. Beylikdüzü pet oteli olarak siz iş seyahatlerinizdeyken kedinize ait özel bir oda içerisine kedinize özgür bir yaşam alanı sunuyoruz. Aynı zamanda kafessiz odalarımı ile kedinizi kendi evinde kendi odasında gibi Beylikdüzü pet otelimizde misafir ediyor özel bir bakıma ihtiyacı varsa tam saatinde ilaç ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Kedilerinizin mama ve su kaplarını her gün özenle temizleyip taze su ve mamalar ile değiştiriyoruz. Farklı cins kedileri aynı oda içerisinde bulundurmuyoruz aşısı olmayan kedilerimizi tüm misafir kedilerimizin sağlığı için maalesef Beylikdüzü pet otelimizde misafir edemiyoruz.

Beylikdüzü kedi otelimizde hangi hizmetler var?

Beylikdüzü kedi oteli olarak kedilerinize profesyonel kedi oteli hizmeti vermekteyiz kedilerinizi otelimize getirmeden önce otel doluluk oranımızı öğrenmek için lütfen Beylikdüzü kedi oteli iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçiniz. Beylikdüzü kedi oteli olarak aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan kedileriniz için diğer kedi misafirlerimizden ayrı odalarda ilaçlarını ve özel bakıma ihtiyaç duymuş olduğu bakıcılarımıza bildirmeniz halinde bakımlarını özenle yapıyoruz ve istediğiniz zaman can dostumuzun resim ve videosunuz sizlere gönderiyoruz.

Beylikdüzü pet taksi

Beylikdüzü kedi oteli olarak iş seyahatine gideceğiniz zaman evcil dostunuzu Beylikdüzü pet oteline nasıl götürebilirim diye düşünmeyin Beylikdüzü pet taksi olarak kedinizi bulundu yerden alıyor ve Beylikdüzü pet otelimize kalacağı odaya getiriyoruz.Evinize döndüğüz de ise pet taksi hizmetimiz ile Beylikdüzü pet otelinde misafir olan kedinizi sizlere teslim ediyoruz.

Beylikdüzü pet oteli olarak siz ve kedinize sınırsız hizmet ve mutlu bir tatil hizmeti sunmaktayız Beylikdüzü pet otelimizde kedinizi misafir etmek için hemen Beylikdüzü pet oteli müşteri hizmetlerimiz iletişime bugün geçin!

Beylikdüzü pet oteli –Beylikdüzü kedi oteli- Beylikdüzü pet taksi

Beylikdüzü pet Oteli olarak Beylikdüzü kedi oteli ve Beylikdüzü pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu