Bana En YakınHizmet

Beyoğlu pet oteli

reklam alanı
Puanımız

Beyoğlu pet oteli

İş seyahatlerinizi evcil dostunuzu bırakabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız Beyoğlu pet oteli tam size göre Beyoğlu pet oteli olarak evcil dostunuza profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile özenle bakıyoruz. Beyoğlu pet oteli olarak siz iş seyahatlerinizdeyken kedinize ait özel bir oda içerisine kedinize özgür bir yaşam alanı sunuyoruz. Aynı zamanda kafessiz odalarımı ile kedinizi kendi evinde kendi odasında gibi Beyoğlu pet otelimizde misafir ediyor özel bir bakıma ihtiyacı varsa tam saatinde ilaç ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Kedilerinizin mama ve su kaplarını her gün özenle temizleyip taze su ve mamalar ile değiştiriyoruz. Farklı cins kedileri aynı oda içerisinde bulundurmuyoruz aşısı olmayan kedilerimizi tüm misafir kedilerimizin sağlığı için maalesef Beyoğlu pet otelimizde misafir edemiyoruz.

Beyoğlu kedi otelimizde hangi hizmetler var?

Beyoğlu kedi oteli olarak kedilerinize profesyonel kedi oteli hizmeti vermekteyiz kedilerinizi otelimize getirmeden önce otel doluluk oranımızı öğrenmek için lütfen Beyoğlu kedi oteli iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçiniz. Beyoğlu kedi oteli olarak aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan kedileriniz için diğer kedi misafirlerimizden ayrı odalarda ilaçlarını ve özel bakıma ihtiyaç duymuş olduğu bakıcılarımıza bildirmeniz halinde bakımlarını özenle yapıyoruz ve istediğiniz zaman can dostumuzun resim ve videosunuz sizlere gönderiyoruz.

Beyoğlu pet taksi

Beyoğlu kedi oteli olarak iş seyahatine gideceğiniz zaman evcil dostunuzu Beyoğlu pet oteline nasıl götürebilirim diye düşünmeyin Beyoğlu pet taksi olarak kedinizi bulundu yerden alıyor ve Beyoğlu pet otelimize kalacağı odaya getiriyoruz.Evinize döndüğüz de ise pet taksi hizmetimiz ile Beyoğlu pet otelinde misafir olan kedinizi sizlere teslim ediyoruz.

Beyoğlu pet oteli olarak siz ve kedinize sınırsız hizmet ve mutlu bir tatil hizmeti sunmaktayız Beyoğlu pet otelimizde kedinizi misafir etmek için hemen Beyoğlu pet oteli müşteri hizmetlerimiz iletişime bugün geçin!

Beyoğlu pet oteli –Beyoğlu kedi oteli- Beyoğlu pet taksi

Beyoğlu pet Oteli olarak Beyoğlu kedi oteli ve Beyoğlu pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu