Bana En YakınHizmet

Büyükçekmece pet oteli

reklam alanı
Puanımız

Büyükçekmece pet oteli

İş seyahatlerinizi evcil dostunuzu bırakabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız Büyükçekmece pet oteli tam size göre Büyükçekmece pet oteli olarak evcil dostunuza profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile özenle bakıyoruz. Büyükçekmece pet oteli olarak siz iş seyahatlerinizdeyken kedinize ait özel bir oda içerisine kedinize özgür bir yaşam alanı sunuyoruz. Aynı zamanda kafessiz odalarımı ile kedinizi kendi evinde kendi odasında gibi Büyükçekmece pet otelimizde misafir ediyor özel bir bakıma ihtiyacı varsa tam saatinde ilaç ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Kedilerinizin mama ve su kaplarını her gün özenle temizleyip taze su ve mamalar ile değiştiriyoruz. Farklı cins kedileri aynı oda içerisinde bulundurmuyoruz aşısı olmayan kedilerimizi tüm misafir kedilerimizin sağlığı için maalesef Büyükçekmece pet otelimizde misafir edemiyoruz.

Büyükçekmece kedi otelimizde hangi hizmetler var?

Büyükçekmece kedi oteli olarak kedilerinize profesyonel kedi oteli hizmeti vermekteyiz kedilerinizi otelimize getirmeden önce otel doluluk oranımızı öğrenmek için lütfen Büyükçekmece kedi oteli iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçiniz. Büyükçekmece kedi oteli olarak aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan kedileriniz için diğer kedi misafirlerimizden ayrı odalarda ilaçlarını ve özel bakıma ihtiyaç duymuş olduğu bakıcılarımıza bildirmeniz halinde bakımlarını özenle yapıyoruz ve istediğiniz zaman can dostumuzun resim ve videosunuz sizlere gönderiyoruz.

Büyükçekmece pet taksi

Büyükçekmece kedi oteli olarak iş seyahatine gideceğiniz zaman evcil dostunuzu Büyükçekmece pet oteline nasıl götürebilirim diye düşünmeyin Büyükçekmece pet taksi olarak kedinizi bulundu yerden alıyor ve Büyükçekmece pet otelimize kalacağı odaya getiriyoruz.Evinize döndüğüz de ise pet taksi hizmetimiz ile Büyükçekmece pet otelinde misafir olan kedinizi sizlere teslim ediyoruz.

Büyükçekmece pet oteli olarak siz ve kedinize sınırsız hizmet ve mutlu bir tatil hizmeti sunmaktayız Büyükçekmece pet otelimizde kedinizi misafir etmek için hemen Büyükçekmece pet oteli müşteri hizmetlerimiz iletişime bugün geçin!

Büyükçekmece pet oteli –Büyükçekmece kedi oteli- Büyükçekmece pet taksi

Büyükçekmece pet Oteli olarak Büyükçekmece kedi oteli ve Büyükçekmece pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu