Bana En YakınHizmet

Çatalca pet oteli

reklam alanı
Puanımız

Çatalca pet oteli

İş seyahatlerinizi evcil dostunuzu bırakabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız Çatalca pet oteli tam size göre Çatalca pet oteli olarak evcil dostunuza profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile özenle bakıyoruz. Çatalca pet oteli olarak siz iş seyahatlerinizdeyken kedinize ait özel bir oda içerisine kedinize özgür bir yaşam alanı sunuyoruz. Aynı zamanda kafessiz odalarımı ile kedinizi kendi evinde kendi odasında gibi Çatalca pet otelimizde misafir ediyor özel bir bakıma ihtiyacı varsa tam saatinde ilaç ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Kedilerinizin mama ve su kaplarını her gün özenle temizleyip taze su ve mamalar ile değiştiriyoruz. Farklı cins kedileri aynı oda içerisinde bulundurmuyoruz aşısı olmayan kedilerimizi tüm misafir kedilerimizin sağlığı için maalesef Çatalca pet otelimizde misafir edemiyoruz.

Çatalca kedi otelimizde hangi hizmetler var?

Çatalca kedi oteli olarak kedilerinize profesyonel kedi oteli hizmeti vermekteyiz kedilerinizi otelimize getirmeden önce otel doluluk oranımızı öğrenmek için lütfen Çatalca kedi oteli iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçiniz. Çatalca kedi oteli olarak aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan kedileriniz için diğer kedi misafirlerimizden ayrı odalarda ilaçlarını ve özel bakıma ihtiyaç duymuş olduğu bakıcılarımıza bildirmeniz halinde bakımlarını özenle yapıyoruz ve istediğiniz zaman can dostumuzun resim ve videosunuz sizlere gönderiyoruz.

Çatalca pet taksi

Çatalca kedi oteli olarak iş seyahatine gideceğiniz zaman evcil dostunuzu Çatalca pet oteline nasıl götürebilirim diye düşünmeyin Çatalca pet taksi olarak kedinizi bulundu yerden alıyor ve Çatalca pet otelimize kalacağı odaya getiriyoruz.Evinize döndüğüz de ise pet taksi hizmetimiz ile Çatalca pet otelinde misafir olan kedinizi sizlere teslim ediyoruz.

Çatalca pet oteli olarak siz ve kedinize sınırsız hizmet ve mutlu bir tatil hizmeti sunmaktayız Çatalca pet otelimizde kedinizi misafir etmek için hemen Çatalca pet oteli müşteri hizmetlerimiz iletişime bugün geçin!

Çatalca pet oteli –Çatalca kedi oteli- Çatalca pet taksi

Çatalca pet Oteli olarak Çatalca kedi oteli ve Çatalca pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu