Bana En YakınHizmet

Çekmeköy pet oteli

reklam alanı
Puanımız

Çekmeköy pet oteli

İş seyahatlerinizi evcil dostunuzu bırakabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız Çekmeköy pet oteli tam size göre Çekmeköy pet oteli olarak evcil dostunuza profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile özenle bakıyoruz. Çekmeköy pet oteli olarak siz iş seyahatlerinizdeyken kedinize ait özel bir oda içerisine kedinize özgür bir yaşam alanı sunuyoruz. Aynı zamanda kafessiz odalarımı ile kedinizi kendi evinde kendi odasında gibi Çekmeköy pet otelimizde misafir ediyor özel bir bakıma ihtiyacı varsa tam saatinde ilaç ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Kedilerinizin mama ve su kaplarını her gün özenle temizleyip taze su ve mamalar ile değiştiriyoruz. Farklı cins kedileri aynı oda içerisinde bulundurmuyoruz aşısı olmayan kedilerimizi tüm misafir kedilerimizin sağlığı için maalesef Çekmeköy pet otelimizde misafir edemiyoruz.

Çekmeköy kedi otelimizde hangi hizmetler var?

Çekmeköy kedi oteli olarak kedilerinize profesyonel kedi oteli hizmeti vermekteyiz kedilerinizi otelimize getirmeden önce otel doluluk oranımızı öğrenmek için lütfen Çekmeköy kedi oteli iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçiniz. Çekmeköy kedi oteli olarak aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan kedileriniz için diğer kedi misafirlerimizden ayrı odalarda ilaçlarını ve özel bakıma ihtiyaç duymuş olduğu bakıcılarımıza bildirmeniz halinde bakımlarını özenle yapıyoruz ve istediğiniz zaman can dostumuzun resim ve videosunuz sizlere gönderiyoruz.

Çekmeköy pet taksi

Çekmeköy kedi oteli olarak iş seyahatine gideceğiniz zaman evcil dostunuzu Çekmeköy pet oteline nasıl götürebilirim diye düşünmeyin Çekmeköy pet taksi olarak kedinizi bulundu yerden alıyor ve Çekmeköy pet otelimize kalacağı odaya getiriyoruz.Evinize döndüğüz de ise pet taksi hizmetimiz ile Çekmeköy pet otelinde misafir olan kedinizi sizlere teslim ediyoruz.

Çekmeköy pet oteli olarak siz ve kedinize sınırsız hizmet ve mutlu bir tatil hizmeti sunmaktayız Çekmeköy pet otelimizde kedinizi misafir etmek için hemen Çekmeköy pet oteli müşteri hizmetlerimiz iletişime bugün geçin!

Çekmeköy pet oteli –Çekmeköy kedi oteli- Çekmeköy pet taksi

Çekmeköy pet Oteli olarak Çekmeköy kedi oteli ve Çekmeköy pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu