Bana En YakınHizmet

Esenler pet oteli

reklam alanı
Puanımız

Esenler pet oteli

İş seyahatlerinizi evcil dostunuzu bırakabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız Esenler pet oteli tam size göre Esenler pet oteli olarak evcil dostunuza profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile özenle bakıyoruz. Esenler pet oteli olarak siz iş seyahatlerinizdeyken kedinize ait özel bir oda içerisine kedinize özgür bir yaşam alanı sunuyoruz. Aynı zamanda kafessiz odalarımı ile kedinizi kendi evinde kendi odasında gibi Esenler pet otelimizde misafir ediyor özel bir bakıma ihtiyacı varsa tam saatinde ilaç ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Kedilerinizin mama ve su kaplarını her gün özenle temizleyip taze su ve mamalar ile değiştiriyoruz. Farklı cins kedileri aynı oda içerisinde bulundurmuyoruz aşısı olmayan kedilerimizi tüm misafir kedilerimizin sağlığı için maalesef Esenler pet otelimizde misafir edemiyoruz.

Esenler kedi otelimizde hangi hizmetler var?

Esenler kedi oteli olarak kedilerinize profesyonel kedi oteli hizmeti vermekteyiz kedilerinizi otelimize getirmeden önce otel doluluk oranımızı öğrenmek için lütfen Esenler kedi oteli iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçiniz. Esenler kedi oteli olarak aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan kedileriniz için diğer kedi misafirlerimizden ayrı odalarda ilaçlarını ve özel bakıma ihtiyaç duymuş olduğu bakıcılarımıza bildirmeniz halinde bakımlarını özenle yapıyoruz ve istediğiniz zaman can dostumuzun resim ve videosunuz sizlere gönderiyoruz.

Esenler pet taksi

Esenler kedi oteli olarak iş seyahatine gideceğiniz zaman evcil dostunuzu Esenler pet oteline nasıl götürebilirim diye düşünmeyin Esenler pet taksi olarak kedinizi bulundu yerden alıyor ve Esenler pet otelimize kalacağı odaya getiriyoruz.Evinize döndüğüz de ise pet taksi hizmetimiz ile Esenler pet otelinde misafir olan kedinizi sizlere teslim ediyoruz.

Esenler pet oteli olarak siz ve kedinize sınırsız hizmet ve mutlu bir tatil hizmeti sunmaktayız Esenler pet otelimizde kedinizi misafir etmek için hemen Esenler pet oteli müşteri hizmetlerimiz iletişime bugün geçin!

Esenler pet oteli –Esenler kedi oteli- Esenler pet taksi

Esenler pet Oteli olarak Esenler kedi oteli ve Esenler pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu