Bana En YakınHizmet

Eyüp pet oteli

reklam alanı
Puanımız

Eyüp pet oteli

İş seyahatlerinizi evcil dostunuzu bırakabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız Eyüp pet oteli tam size göre Eyüp pet oteli olarak evcil dostunuza profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile özenle bakıyoruz. Eyüp pet oteli olarak siz iş seyahatlerinizdeyken kedinize ait özel bir oda içerisine kedinize özgür bir yaşam alanı sunuyoruz. Aynı zamanda kafessiz odalarımı ile kedinizi kendi evinde kendi odasında gibi Eyüp pet otelimizde misafir ediyor özel bir bakıma ihtiyacı varsa tam saatinde ilaç ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Kedilerinizin mama ve su kaplarını her gün özenle temizleyip taze su ve mamalar ile değiştiriyoruz. Farklı cins kedileri aynı oda içerisinde bulundurmuyoruz aşısı olmayan kedilerimizi tüm misafir kedilerimizin sağlığı için maalesef Eyüp pet otelimizde misafir edemiyoruz.

Eyüp kedi otelimizde hangi hizmetler var?

Eyüp kedi oteli olarak kedilerinize profesyonel kedi oteli hizmeti vermekteyiz kedilerinizi otelimize getirmeden önce otel doluluk oranımızı öğrenmek için lütfen Eyüp kedi oteli iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçiniz. Eyüp kedi oteli olarak aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan kedileriniz için diğer kedi misafirlerimizden ayrı odalarda ilaçlarını ve özel bakıma ihtiyaç duymuş olduğu bakıcılarımıza bildirmeniz halinde bakımlarını özenle yapıyoruz ve istediğiniz zaman can dostumuzun resim ve videosunuz sizlere gönderiyoruz.

Eyüp pet taksi

Eyüp kedi oteli olarak iş seyahatine gideceğiniz zaman evcil dostunuzu Eyüp pet oteline nasıl götürebilirim diye düşünmeyin Eyüp pet taksi olarak kedinizi bulundu yerden alıyor ve Eyüp pet otelimize kalacağı odaya getiriyoruz.Evinize döndüğüz de ise pet taksi hizmetimiz ile Eyüp pet otelinde misafir olan kedinizi sizlere teslim ediyoruz.

Eyüp pet oteli olarak siz ve kedinize sınırsız hizmet ve mutlu bir tatil hizmeti sunmaktayız Eyüp pet otelimizde kedinizi misafir etmek için hemen Eyüp pet oteli müşteri hizmetlerimiz iletişime bugün geçin!

Eyüp pet oteli –Eyüp kedi oteli- Eyüp pet taksi

Eyüp pet Oteli olarak Eyüp kedi oteli ve Eyüp pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu