Diğer

Fatih pet oteli

reklam alanı
Puanımız

Fatih pet oteli

İş seyahatlerinizi evcil dostunuzu bırakabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız Fatih pet oteli tam size göre Fatih pet oteli olarak evcil dostunuza profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile özenle bakıyoruz. Fatih pet oteli olarak siz iş seyahatlerinizdeyken kedinize ait özel bir oda içerisine kedinize özgür bir yaşam alanı sunuyoruz. Aynı zamanda kafessiz odalarımı ile kedinizi kendi evinde kendi odasında gibi Fatih pet otelimizde misafir ediyor özel bir bakıma ihtiyacı varsa tam saatinde ilaç ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Kedilerinizin mama ve su kaplarını her gün özenle temizleyip taze su ve mamalar ile değiştiriyoruz. Farklı cins kedileri aynı oda içerisinde bulundurmuyoruz aşısı olmayan kedilerimizi tüm misafir kedilerimizin sağlığı için maalesef Fatih pet otelimizde misafir edemiyoruz.

Fatih kedi otelimizde hangi hizmetler var?

Fatih kedi oteli olarak kedilerinize profesyonel kedi oteli hizmeti vermekteyiz kedilerinizi otelimize getirmeden önce otel doluluk oranımızı öğrenmek için lütfen Fatih kedi oteli iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçiniz. Fatih kedi oteli olarak aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan kedileriniz için diğer kedi misafirlerimizden ayrı odalarda ilaçlarını ve özel bakıma ihtiyaç duymuş olduğu bakıcılarımıza bildirmeniz halinde bakımlarını özenle yapıyoruz ve istediğiniz zaman can dostumuzun resim ve videosunuz sizlere gönderiyoruz.

Fatih pet taksi

Fatih kedi oteli olarak iş seyahatine gideceğiniz zaman evcil dostunuzu Fatih pet oteline nasıl götürebilirim diye düşünmeyin Fatih pet taksi olarak kedinizi bulundu yerden alıyor ve Fatih pet otelimize kalacağı odaya getiriyoruz.Evinize döndüğüz de ise pet taksi hizmetimiz ile Fatih pet otelinde misafir olan kedinizi sizlere teslim ediyoruz.

Fatih pet oteli olarak siz ve kedinize sınırsız hizmet ve mutlu bir tatil hizmeti sunmaktayız Fatih pet otelimizde kedinizi misafir etmek için hemen Fatih pet oteli müşteri hizmetlerimiz iletişime bugün geçin!

Fatih pet oteli –Fatih kedi oteli- Fatih pet taksi

Fatih pet Oteli olarak Fatih kedi oteli ve Fatih pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu