Bana En YakınHizmet

Gaziosmanpaşa pet oteli

reklam alanı
Puanımız

Gaziosmanpaşa pet oteli

İş seyahatlerinizi evcil dostunuzu bırakabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız Gaziosmanpaşa pet oteli tam size göre Gaziosmanpaşa pet oteli olarak evcil dostunuza profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile özenle bakıyoruz. Gaziosmanpaşa pet oteli olarak siz iş seyahatlerinizdeyken kedinize ait özel bir oda içerisine kedinize özgür bir yaşam alanı sunuyoruz. Aynı zamanda kafessiz odalarımı ile kedinizi kendi evinde kendi odasında gibi Gaziosmanpaşa pet otelimizde misafir ediyor özel bir bakıma ihtiyacı varsa tam saatinde ilaç ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Kedilerinizin mama ve su kaplarını her gün özenle temizleyip taze su ve mamalar ile değiştiriyoruz. Farklı cins kedileri aynı oda içerisinde bulundurmuyoruz aşısı olmayan kedilerimizi tüm misafir kedilerimizin sağlığı için maalesef Gaziosmanpaşa pet otelimizde misafir edemiyoruz.

Gaziosmanpaşa kedi otelimizde hangi hizmetler var?

Gaziosmanpaşa kedi oteli olarak kedilerinize profesyonel kedi oteli hizmeti vermekteyiz kedilerinizi otelimize getirmeden önce otel doluluk oranımızı öğrenmek için lütfen Gaziosmanpaşa kedi oteli iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçiniz. Gaziosmanpaşa kedi oteli olarak aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan kedileriniz için diğer kedi misafirlerimizden ayrı odalarda ilaçlarını ve özel bakıma ihtiyaç duymuş olduğu bakıcılarımıza bildirmeniz halinde bakımlarını özenle yapıyoruz ve istediğiniz zaman can dostumuzun resim ve videosunuz sizlere gönderiyoruz.

Gaziosmanpaşa pet taksi

Gaziosmanpaşa kedi oteli olarak iş seyahatine gideceğiniz zaman evcil dostunuzu Gaziosmanpaşa pet oteline nasıl götürebilirim diye düşünmeyin Gaziosmanpaşa pet taksi olarak kedinizi bulundu yerden alıyor ve Gaziosmanpaşa pet otelimize kalacağı odaya getiriyoruz.Evinize döndüğüz de ise pet taksi hizmetimiz ile Gaziosmanpaşa pet otelinde misafir olan kedinizi sizlere teslim ediyoruz.

Gaziosmanpaşa pet oteli olarak siz ve kedinize sınırsız hizmet ve mutlu bir tatil hizmeti sunmaktayız Gaziosmanpaşa pet otelimizde kedinizi misafir etmek için hemen Gaziosmanpaşa pet oteli müşteri hizmetlerimiz iletişime bugün geçin!

Gaziosmanpaşa pet oteli –Gaziosmanpaşa kedi oteli- Gaziosmanpaşa pet taksi

Gaziosmanpaşa pet Oteli olarak Gaziosmanpaşa kedi oteli ve Gaziosmanpaşa pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu