Bana En YakınHizmet

Güngören pet oteli

reklam alanı
Puanımız

Güngören pet oteli

İş seyahatlerinizi evcil dostunuzu bırakabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız Güngören pet oteli tam size göre Güngören pet oteli olarak evcil dostunuza profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile özenle bakıyoruz. Güngören pet oteli olarak siz iş seyahatlerinizdeyken kedinize ait özel bir oda içerisine kedinize özgür bir yaşam alanı sunuyoruz. Aynı zamanda kafessiz odalarımı ile kedinizi kendi evinde kendi odasında gibi Güngören pet otelimizde misafir ediyor özel bir bakıma ihtiyacı varsa tam saatinde ilaç ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Kedilerinizin mama ve su kaplarını her gün özenle temizleyip taze su ve mamalar ile değiştiriyoruz. Farklı cins kedileri aynı oda içerisinde bulundurmuyoruz aşısı olmayan kedilerimizi tüm misafir kedilerimizin sağlığı için maalesef Güngören pet otelimizde misafir edemiyoruz.

Güngören kedi otelimizde hangi hizmetler var?

Güngören kedi oteli olarak kedilerinize profesyonel kedi oteli hizmeti vermekteyiz kedilerinizi otelimize getirmeden önce otel doluluk oranımızı öğrenmek için lütfen Güngören kedi oteli iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçiniz. Güngören kedi oteli olarak aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan kedileriniz için diğer kedi misafirlerimizden ayrı odalarda ilaçlarını ve özel bakıma ihtiyaç duymuş olduğu bakıcılarımıza bildirmeniz halinde bakımlarını özenle yapıyoruz ve istediğiniz zaman can dostumuzun resim ve videosunuz sizlere gönderiyoruz.

Güngören pet taksi

Güngören kedi oteli olarak iş seyahatine gideceğiniz zaman evcil dostunuzu Güngören pet oteline nasıl götürebilirim diye düşünmeyin Güngören pet taksi olarak kedinizi bulundu yerden alıyor ve Güngören pet otelimize kalacağı odaya getiriyoruz.Evinize döndüğüz de ise pet taksi hizmetimiz ile Güngören pet otelinde misafir olan kedinizi sizlere teslim ediyoruz.

Güngören pet oteli olarak siz ve kedinize sınırsız hizmet ve mutlu bir tatil hizmeti sunmaktayız Güngören pet otelimizde kedinizi misafir etmek için hemen Güngören pet oteli müşteri hizmetlerimiz iletişime bugün geçin!

Güngören pet oteli –Güngören kedi oteli- Güngören pet taksi

Güngören pet Oteli olarak Güngören kedi oteli ve Güngören pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu