Bana En YakınHizmet

Kadıköy pet oteli

reklam alanı
Puanımız

Kadıköy pet oteli

İş seyahatlerinizi evcil dostunuzu bırakabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız Kadıköy pet oteli tam size göre Kadıköy pet oteli olarak evcil dostunuza profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile özenle bakıyoruz. Kadıköy pet oteli olarak siz iş seyahatlerinizdeyken kedinize ait özel bir oda içerisine kedinize özgür bir yaşam alanı sunuyoruz. Aynı zamanda kafessiz odalarımı ile kedinizi kendi evinde kendi odasında gibi Kadıköy pet otelimizde misafir ediyor özel bir bakıma ihtiyacı varsa tam saatinde ilaç ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Kedilerinizin mama ve su kaplarını her gün özenle temizleyip taze su ve mamalar ile değiştiriyoruz. Farklı cins kedileri aynı oda içerisinde bulundurmuyoruz aşısı olmayan kedilerimizi tüm misafir kedilerimizin sağlığı için maalesef Kadıköy pet otelimizde misafir edemiyoruz.

Kadıköy kedi otelimizde hangi hizmetler var?

Kadıköy kedi oteli olarak kedilerinize profesyonel kedi oteli hizmeti vermekteyiz kedilerinizi otelimize getirmeden önce otel doluluk oranımızı öğrenmek için lütfen Kadıköy kedi oteli iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçiniz. Kadıköy kedi oteli olarak aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan kedileriniz için diğer kedi misafirlerimizden ayrı odalarda ilaçlarını ve özel bakıma ihtiyaç duymuş olduğu bakıcılarımıza bildirmeniz halinde bakımlarını özenle yapıyoruz ve istediğiniz zaman can dostumuzun resim ve videosunuz sizlere gönderiyoruz.

Kadıköy pet taksi

Kadıköy kedi oteli olarak iş seyahatine gideceğiniz zaman evcil dostunuzu Kadıköy pet oteline nasıl götürebilirim diye düşünmeyin Kadıköy pet taksi olarak kedinizi bulundu yerden alıyor ve Kadıköy pet otelimize kalacağı odaya getiriyoruz.Evinize döndüğüz de ise pet taksi hizmetimiz ile Kadıköy pet otelinde misafir olan kedinizi sizlere teslim ediyoruz.

Kadıköy pet oteli olarak siz ve kedinize sınırsız hizmet ve mutlu bir tatil hizmeti sunmaktayız Kadıköy pet otelimizde kedinizi misafir etmek için hemen Kadıköy pet oteli müşteri hizmetlerimiz iletişime bugün geçin!

Kadıköy pet oteli –Kadıköy kedi oteli- Kadıköy pet taksi

Kadıköy pet Oteli olarak Kadıköy kedi oteli ve Kadıköy pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu