Bana En YakınHizmet

Kağıthane pet oteli

reklam alanı
Puanımız

Kağıthane pet oteli

İş seyahatlerinizi evcil dostunuzu bırakabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız Kağıthane pet oteli tam size göre Kağıthane pet oteli olarak evcil dostunuza profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile özenle bakıyoruz. Kağıthane pet oteli olarak siz iş seyahatlerinizdeyken kedinize ait özel bir oda içerisine kedinize özgür bir yaşam alanı sunuyoruz. Aynı zamanda kafessiz odalarımı ile kedinizi kendi evinde kendi odasında gibi Kağıthane pet otelimizde misafir ediyor özel bir bakıma ihtiyacı varsa tam saatinde ilaç ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Kedilerinizin mama ve su kaplarını her gün özenle temizleyip taze su ve mamalar ile değiştiriyoruz. Farklı cins kedileri aynı oda içerisinde bulundurmuyoruz aşısı olmayan kedilerimizi tüm misafir kedilerimizin sağlığı için maalesef Kağıthane pet otelimizde misafir edemiyoruz.

Kağıthane kedi otelimizde hangi hizmetler var?

Kağıthane kedi oteli olarak kedilerinize profesyonel kedi oteli hizmeti vermekteyiz kedilerinizi otelimize getirmeden önce otel doluluk oranımızı öğrenmek için lütfen Kağıthane kedi oteli iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçiniz. Kağıthane kedi oteli olarak aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan kedileriniz için diğer kedi misafirlerimizden ayrı odalarda ilaçlarını ve özel bakıma ihtiyaç duymuş olduğu bakıcılarımıza bildirmeniz halinde bakımlarını özenle yapıyoruz ve istediğiniz zaman can dostumuzun resim ve videosunuz sizlere gönderiyoruz.

Kağıthane pet taksi

Kağıthane kedi oteli olarak iş seyahatine gideceğiniz zaman evcil dostunuzu Kağıthane pet oteline nasıl götürebilirim diye düşünmeyin Kağıthane pet taksi olarak kedinizi bulundu yerden alıyor ve Kağıthane pet otelimize kalacağı odaya getiriyoruz.Evinize döndüğüz de ise pet taksi hizmetimiz ile Kağıthane pet otelinde misafir olan kedinizi sizlere teslim ediyoruz.

Kağıthane pet oteli olarak siz ve kedinize sınırsız hizmet ve mutlu bir tatil hizmeti sunmaktayız Kağıthane pet otelimizde kedinizi misafir etmek için hemen Kağıthane pet oteli müşteri hizmetlerimiz iletişime bugün geçin!

Kağıthane pet oteli –Kağıthane kedi oteli- Kağıthane pet taksi

Kağıthane pet Oteli olarak Kağıthane kedi oteli ve Kağıthane pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu