Bana En YakınHizmet

Kartal pet oteli

reklam alanı
Puanımız

Kartal pet oteli

İş seyahatlerinizi evcil dostunuzu bırakabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız Kartal pet oteli tam size göre Kartal pet oteli olarak evcil dostunuza profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile özenle bakıyoruz. Kartal pet oteli olarak siz iş seyahatlerinizdeyken kedinize ait özel bir oda içerisine kedinize özgür bir yaşam alanı sunuyoruz. Aynı zamanda kafessiz odalarımı ile kedinizi kendi evinde kendi odasında gibi Kartal pet otelimizde misafir ediyor özel bir bakıma ihtiyacı varsa tam saatinde ilaç ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Kedilerinizin mama ve su kaplarını her gün özenle temizleyip taze su ve mamalar ile değiştiriyoruz. Farklı cins kedileri aynı oda içerisinde bulundurmuyoruz aşısı olmayan kedilerimizi tüm misafir kedilerimizin sağlığı için maalesef Kartal pet otelimizde misafir edemiyoruz.

Kartal kedi otelimizde hangi hizmetler var?

Kartal kedi oteli olarak kedilerinize profesyonel kedi oteli hizmeti vermekteyiz kedilerinizi otelimize getirmeden önce otel doluluk oranımızı öğrenmek için lütfen Kartal kedi oteli iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçiniz. Kartal kedi oteli olarak aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan kedileriniz için diğer kedi misafirlerimizden ayrı odalarda ilaçlarını ve özel bakıma ihtiyaç duymuş olduğu bakıcılarımıza bildirmeniz halinde bakımlarını özenle yapıyoruz ve istediğiniz zaman can dostumuzun resim ve videosunuz sizlere gönderiyoruz.

Kartal pet taksi

Kartal kedi oteli olarak iş seyahatine gideceğiniz zaman evcil dostunuzu Kartal pet oteline nasıl götürebilirim diye düşünmeyin Kartal pet taksi olarak kedinizi bulundu yerden alıyor ve Kartal pet otelimize kalacağı odaya getiriyoruz.Evinize döndüğüz de ise pet taksi hizmetimiz ile Kartal pet otelinde misafir olan kedinizi sizlere teslim ediyoruz.

Kartal pet oteli olarak siz ve kedinize sınırsız hizmet ve mutlu bir tatil hizmeti sunmaktayız Kartal pet otelimizde kedinizi misafir etmek için hemen Kartal pet oteli müşteri hizmetlerimiz iletişime bugün geçin!

Kartal pet oteli –Kartal kedi oteli- Kartal pet taksi

Kartal pet Oteli olarak Kartal kedi oteli ve Kartal pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu