Bana En YakınHizmet

Küçükçekmece pet oteli

reklam alanı
Puanımız

Küçükçekmece pet oteli

İş seyahatlerinizi evcil dostunuzu bırakabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız Küçükçekmece pet oteli tam size göre Küçükçekmece pet oteli olarak evcil dostunuza profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile özenle bakıyoruz. Küçükçekmece pet oteli olarak siz iş seyahatlerinizdeyken kedinize ait özel bir oda içerisine kedinize özgür bir yaşam alanı sunuyoruz. Aynı zamanda kafessiz odalarımı ile kedinizi kendi evinde kendi odasında gibi Küçükçekmece pet otelimizde misafir ediyor özel bir bakıma ihtiyacı varsa tam saatinde ilaç ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Kedilerinizin mama ve su kaplarını her gün özenle temizleyip taze su ve mamalar ile değiştiriyoruz. Farklı cins kedileri aynı oda içerisinde bulundurmuyoruz aşısı olmayan kedilerimizi tüm misafir kedilerimizin sağlığı için maalesef Küçükçekmece pet otelimizde misafir edemiyoruz.

Küçükçekmece kedi otelimizde hangi hizmetler var?

Küçükçekmece kedi oteli olarak kedilerinize profesyonel kedi oteli hizmeti vermekteyiz kedilerinizi otelimize getirmeden önce otel doluluk oranımızı öğrenmek için lütfen Küçükçekmece kedi oteli iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçiniz. Küçükçekmece kedi oteli olarak aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan kedileriniz için diğer kedi misafirlerimizden ayrı odalarda ilaçlarını ve özel bakıma ihtiyaç duymuş olduğu bakıcılarımıza bildirmeniz halinde bakımlarını özenle yapıyoruz ve istediğiniz zaman can dostumuzun resim ve videosunuz sizlere gönderiyoruz.

Küçükçekmece pet taksi

Küçükçekmece kedi oteli olarak iş seyahatine gideceğiniz zaman evcil dostunuzu Küçükçekmece pet oteline nasıl götürebilirim diye düşünmeyin Küçükçekmece pet taksi olarak kedinizi bulundu yerden alıyor ve Küçükçekmece pet otelimize kalacağı odaya getiriyoruz.Evinize döndüğüz de ise pet taksi hizmetimiz ile Küçükçekmece pet otelinde misafir olan kedinizi sizlere teslim ediyoruz.

Küçükçekmece pet oteli olarak siz ve kedinize sınırsız hizmet ve mutlu bir tatil hizmeti sunmaktayız Küçükçekmece pet otelimizde kedinizi misafir etmek için hemen Küçükçekmece pet oteli müşteri hizmetlerimiz iletişime bugün geçin!

Küçükçekmece pet oteli –Küçükçekmece kedi oteli- Küçükçekmece pet taksi

Küçükçekmece pet Oteli olarak Küçükçekmece kedi oteli ve Küçükçekmece pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu