Bana En YakınHizmet

Maltepe pet oteli

reklam alanı
Puanımız

Maltepe pet oteli

İş seyahatlerinizi evcil dostunuzu bırakabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız Maltepe pet oteli tam size göre Maltepe pet oteli olarak evcil dostunuza profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile özenle bakıyoruz. Maltepe pet oteli olarak siz iş seyahatlerinizdeyken kedinize ait özel bir oda içerisine kedinize özgür bir yaşam alanı sunuyoruz. Aynı zamanda kafessiz odalarımı ile kedinizi kendi evinde kendi odasında gibi Maltepe pet otelimizde misafir ediyor özel bir bakıma ihtiyacı varsa tam saatinde ilaç ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Kedilerinizin mama ve su kaplarını her gün özenle temizleyip taze su ve mamalar ile değiştiriyoruz. Farklı cins kedileri aynı oda içerisinde bulundurmuyoruz aşısı olmayan kedilerimizi tüm misafir kedilerimizin sağlığı için maalesef Maltepe pet otelimizde misafir edemiyoruz.

Maltepe kedi otelimizde hangi hizmetler var?

Maltepe kedi oteli olarak kedilerinize profesyonel kedi oteli hizmeti vermekteyiz kedilerinizi otelimize getirmeden önce otel doluluk oranımızı öğrenmek için lütfen Maltepe kedi oteli iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçiniz. Maltepe kedi oteli olarak aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan kedileriniz için diğer kedi misafirlerimizden ayrı odalarda ilaçlarını ve özel bakıma ihtiyaç duymuş olduğu bakıcılarımıza bildirmeniz halinde bakımlarını özenle yapıyoruz ve istediğiniz zaman can dostumuzun resim ve videosunuz sizlere gönderiyoruz.

Maltepe pet taksi

Maltepe kedi oteli olarak iş seyahatine gideceğiniz zaman evcil dostunuzu Maltepe pet oteline nasıl götürebilirim diye düşünmeyin Maltepe pet taksi olarak kedinizi bulundu yerden alıyor ve Maltepe pet otelimize kalacağı odaya getiriyoruz.Evinize döndüğüz de ise pet taksi hizmetimiz ile Maltepe pet otelinde misafir olan kedinizi sizlere teslim ediyoruz.

Maltepe pet oteli olarak siz ve kedinize sınırsız hizmet ve mutlu bir tatil hizmeti sunmaktayız Maltepe pet otelimizde kedinizi misafir etmek için hemen Maltepe pet oteli müşteri hizmetlerimiz iletişime bugün geçin!

Maltepe pet oteli –Maltepe kedi oteli- Maltepe pet taksi

Maltepe pet Oteli olarak Maltepe kedi oteli ve Maltepe pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu