Bana En YakınHizmet

Pendik pet oteli

reklam alanı
Puanımız

Pendik pet oteli

İş seyahatlerinizi evcil dostunuzu bırakabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız Pendik pet oteli tam size göre Pendik pet oteli olarak evcil dostunuza profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile özenle bakıyoruz. Pendik pet oteli olarak siz iş seyahatlerinizdeyken kedinize ait özel bir oda içerisine kedinize özgür bir yaşam alanı sunuyoruz. Aynı zamanda kafessiz odalarımı ile kedinizi kendi evinde kendi odasında gibi Pendik pet otelimizde misafir ediyor özel bir bakıma ihtiyacı varsa tam saatinde ilaç ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Kedilerinizin mama ve su kaplarını her gün özenle temizleyip taze su ve mamalar ile değiştiriyoruz. Farklı cins kedileri aynı oda içerisinde bulundurmuyoruz aşısı olmayan kedilerimizi tüm misafir kedilerimizin sağlığı için maalesef Pendik pet otelimizde misafir edemiyoruz.

Pendik kedi otelimizde hangi hizmetler var?

Pendik kedi oteli olarak kedilerinize profesyonel kedi oteli hizmeti vermekteyiz kedilerinizi otelimize getirmeden önce otel doluluk oranımızı öğrenmek için lütfen Pendik kedi oteli iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçiniz. Pendik kedi oteli olarak aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan kedileriniz için diğer kedi misafirlerimizden ayrı odalarda ilaçlarını ve özel bakıma ihtiyaç duymuş olduğu bakıcılarımıza bildirmeniz halinde bakımlarını özenle yapıyoruz ve istediğiniz zaman can dostumuzun resim ve videosunuz sizlere gönderiyoruz.

Pendik pet taksi

Pendik kedi oteli olarak iş seyahatine gideceğiniz zaman evcil dostunuzu Pendik pet oteline nasıl götürebilirim diye düşünmeyin Pendik pet taksi olarak kedinizi bulundu yerden alıyor ve Pendik pet otelimize kalacağı odaya getiriyoruz.Evinize döndüğüz de ise pet taksi hizmetimiz ile Pendik pet otelinde misafir olan kedinizi sizlere teslim ediyoruz.

Pendik pet oteli olarak siz ve kedinize sınırsız hizmet ve mutlu bir tatil hizmeti sunmaktayız Pendik pet otelimizde kedinizi misafir etmek için hemen Pendik pet oteli müşteri hizmetlerimiz iletişime bugün geçin!

Pendik pet oteli –Pendik kedi oteli- Pendik pet taksi

Pendik pet Oteli olarak Pendik kedi oteli ve Pendik pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu