Diğer

Sarıyer pet oteli

reklam alanı
Puanımız

Sarıyer pet oteli

İş seyahatlerinizi evcil dostunuzu bırakabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız Sarıyer pet oteli tam size göre Sarıyer pet oteli olarak evcil dostunuza profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile özenle bakıyoruz. Sarıyer pet oteli olarak siz iş seyahatlerinizdeyken kedinize ait özel bir oda içerisine kedinize özgür bir yaşam alanı sunuyoruz. Aynı zamanda kafessiz odalarımı ile kedinizi kendi evinde kendi odasında gibi Sarıyer pet otelimizde misafir ediyor özel bir bakıma ihtiyacı varsa tam saatinde ilaç ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Kedilerinizin mama ve su kaplarını her gün özenle temizleyip taze su ve mamalar ile değiştiriyoruz. Farklı cins kedileri aynı oda içerisinde bulundurmuyoruz aşısı olmayan kedilerimizi tüm misafir kedilerimizin sağlığı için maalesef Sarıyer pet otelimizde misafir edemiyoruz.

Sarıyer kedi otelimizde hangi hizmetler var?

Sarıyer kedi oteli olarak kedilerinize profesyonel kedi oteli hizmeti vermekteyiz kedilerinizi otelimize getirmeden önce otel doluluk oranımızı öğrenmek için lütfen Sarıyer kedi oteli iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçiniz. Sarıyer kedi oteli olarak aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan kedileriniz için diğer kedi misafirlerimizden ayrı odalarda ilaçlarını ve özel bakıma ihtiyaç duymuş olduğu bakıcılarımıza bildirmeniz halinde bakımlarını özenle yapıyoruz ve istediğiniz zaman can dostumuzun resim ve videosunuz sizlere gönderiyoruz.

Sarıyer pet taksi

Sarıyer kedi oteli olarak iş seyahatine gideceğiniz zaman evcil dostunuzu Sarıyer pet oteline nasıl götürebilirim diye düşünmeyin Sarıyer pet taksi olarak kedinizi bulundu yerden alıyor ve Sarıyer pet otelimize kalacağı odaya getiriyoruz.Evinize döndüğüz de ise pet taksi hizmetimiz ile Sarıyer pet otelinde misafir olan kedinizi sizlere teslim ediyoruz.

Sarıyer pet oteli olarak siz ve kedinize sınırsız hizmet ve mutlu bir tatil hizmeti sunmaktayız Sarıyer pet otelimizde kedinizi misafir etmek için hemen Sarıyer pet oteli müşteri hizmetlerimiz iletişime bugün geçin!

Sarıyer pet oteli –Sarıyer kedi oteli- Sarıyer pet taksi

Sarıyer pet Oteli olarak Sarıyer kedi oteli ve Sarıyer pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu