Bana En YakınHizmet

Şile pet oteli

reklam alanı
Puanımız

Şile pet oteli

İş seyahatlerinizi evcil dostunuzu bırakabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız Şile pet oteli tam size göre Şile pet oteli olarak evcil dostunuza profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile özenle bakıyoruz. Şile pet oteli olarak siz iş seyahatlerinizdeyken kedinize ait özel bir oda içerisine kedinize özgür bir yaşam alanı sunuyoruz. Aynı zamanda kafessiz odalarımı ile kedinizi kendi evinde kendi odasında gibi Şile pet otelimizde misafir ediyor özel bir bakıma ihtiyacı varsa tam saatinde ilaç ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Kedilerinizin mama ve su kaplarını her gün özenle temizleyip taze su ve mamalar ile değiştiriyoruz. Farklı cins kedileri aynı oda içerisinde bulundurmuyoruz aşısı olmayan kedilerimizi tüm misafir kedilerimizin sağlığı için maalesef Şile pet otelimizde misafir edemiyoruz.

Şile kedi otelimizde hangi hizmetler var?

Şile kedi oteli olarak kedilerinize profesyonel kedi oteli hizmeti vermekteyiz kedilerinizi otelimize getirmeden önce otel doluluk oranımızı öğrenmek için lütfen Şile kedi oteli iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçiniz. Şile kedi oteli olarak aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan kedileriniz için diğer kedi misafirlerimizden ayrı odalarda ilaçlarını ve özel bakıma ihtiyaç duymuş olduğu bakıcılarımıza bildirmeniz halinde bakımlarını özenle yapıyoruz ve istediğiniz zaman can dostumuzun resim ve videosunuz sizlere gönderiyoruz.

Şile pet taksi

Şile kedi oteli olarak iş seyahatine gideceğiniz zaman evcil dostunuzu Şile pet oteline nasıl götürebilirim diye düşünmeyin Şile pet taksi olarak kedinizi bulundu yerden alıyor ve Şile pet otelimize kalacağı odaya getiriyoruz.Evinize döndüğüz de ise pet taksi hizmetimiz ile Şile pet otelinde misafir olan kedinizi sizlere teslim ediyoruz.

Şile pet oteli olarak siz ve kedinize sınırsız hizmet ve mutlu bir tatil hizmeti sunmaktayız Şile pet otelimizde kedinizi misafir etmek için hemen Şile pet oteli müşteri hizmetlerimiz iletişime bugün geçin!

Şile pet oteli –Şile kedi oteli- Şile pet taksi

Şile pet Oteli olarak Şile kedi oteli ve Şile pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu