Bana En YakınHizmet

Silivri pet oteli

reklam alanı
Puanımız

Silivri pet oteli

İş seyahatlerinizi evcil dostunuzu bırakabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız Silivri pet oteli tam size göre Silivri pet oteli olarak evcil dostunuza profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile özenle bakıyoruz. Silivri pet oteli olarak siz iş seyahatlerinizdeyken kedinize ait özel bir oda içerisine kedinize özgür bir yaşam alanı sunuyoruz. Aynı zamanda kafessiz odalarımı ile kedinizi kendi evinde kendi odasında gibi Silivri pet otelimizde misafir ediyor özel bir bakıma ihtiyacı varsa tam saatinde ilaç ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Kedilerinizin mama ve su kaplarını her gün özenle temizleyip taze su ve mamalar ile değiştiriyoruz. Farklı cins kedileri aynı oda içerisinde bulundurmuyoruz aşısı olmayan kedilerimizi tüm misafir kedilerimizin sağlığı için maalesef Silivri pet otelimizde misafir edemiyoruz.

Silivri kedi otelimizde hangi hizmetler var?

Silivri kedi oteli olarak kedilerinize profesyonel kedi oteli hizmeti vermekteyiz kedilerinizi otelimize getirmeden önce otel doluluk oranımızı öğrenmek için lütfen Silivri kedi oteli iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçiniz. Silivri kedi oteli olarak aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan kedileriniz için diğer kedi misafirlerimizden ayrı odalarda ilaçlarını ve özel bakıma ihtiyaç duymuş olduğu bakıcılarımıza bildirmeniz halinde bakımlarını özenle yapıyoruz ve istediğiniz zaman can dostumuzun resim ve videosunuz sizlere gönderiyoruz.

Silivri pet taksi

Silivri kedi oteli olarak iş seyahatine gideceğiniz zaman evcil dostunuzu Silivri pet oteline nasıl götürebilirim diye düşünmeyin Silivri pet taksi olarak kedinizi bulundu yerden alıyor ve Silivri pet otelimize kalacağı odaya getiriyoruz.Evinize döndüğüz de ise pet taksi hizmetimiz ile Silivri pet otelinde misafir olan kedinizi sizlere teslim ediyoruz.

Silivri pet oteli olarak siz ve kedinize sınırsız hizmet ve mutlu bir tatil hizmeti sunmaktayız Silivri pet otelimizde kedinizi misafir etmek için hemen Silivri pet oteli müşteri hizmetlerimiz iletişime bugün geçin!

Silivri pet oteli –Silivri kedi oteli- Silivri pet taksi

Silivri pet Oteli olarak Silivri kedi oteli ve Silivri pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu