Bana En YakınHizmet

Şişli pet oteli

reklam alanı
Puanımız

Şişli pet oteli

İş seyahatlerinizi evcil dostunuzu bırakabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız Şişli pet oteli tam size göre Şişli pet oteli olarak evcil dostunuza profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile özenle bakıyoruz. Şişli pet oteli olarak siz iş seyahatlerinizdeyken kedinize ait özel bir oda içerisine kedinize özgür bir yaşam alanı sunuyoruz. Aynı zamanda kafessiz odalarımı ile kedinizi kendi evinde kendi odasında gibi Şişli pet otelimizde misafir ediyor özel bir bakıma ihtiyacı varsa tam saatinde ilaç ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Kedilerinizin mama ve su kaplarını her gün özenle temizleyip taze su ve mamalar ile değiştiriyoruz. Farklı cins kedileri aynı oda içerisinde bulundurmuyoruz aşısı olmayan kedilerimizi tüm misafir kedilerimizin sağlığı için maalesef Şişli pet otelimizde misafir edemiyoruz.

Şişli kedi otelimizde hangi hizmetler var?

Şişli kedi oteli olarak kedilerinize profesyonel kedi oteli hizmeti vermekteyiz kedilerinizi otelimize getirmeden önce otel doluluk oranımızı öğrenmek için lütfen Şişli kedi oteli iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçiniz. Şişli kedi oteli olarak aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan kedileriniz için diğer kedi misafirlerimizden ayrı odalarda ilaçlarını ve özel bakıma ihtiyaç duymuş olduğu bakıcılarımıza bildirmeniz halinde bakımlarını özenle yapıyoruz ve istediğiniz zaman can dostumuzun resim ve videosunuz sizlere gönderiyoruz.

Şişli pet taksi

Şişli kedi oteli olarak iş seyahatine gideceğiniz zaman evcil dostunuzu Şişli pet oteline nasıl götürebilirim diye düşünmeyin Şişli pet taksi olarak kedinizi bulundu yerden alıyor ve Şişli pet otelimize kalacağı odaya getiriyoruz.Evinize döndüğüz de ise pet taksi hizmetimiz ile Şişli pet otelinde misafir olan kedinizi sizlere teslim ediyoruz.

Şişli pet oteli olarak siz ve kedinize sınırsız hizmet ve mutlu bir tatil hizmeti sunmaktayız Şişli pet otelimizde kedinizi misafir etmek için hemen Şişli pet oteli müşteri hizmetlerimiz iletişime bugün geçin!

Şişli pet oteli –Şişli kedi oteli- Şişli pet taksi

Şişli pet Oteli olarak Şişli kedi oteli ve Şişli pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu