Bana En YakınHizmet

Sultangazi pet oteli

reklam alanı
Puanımız

Sultangazi pet oteli

İş seyahatlerinizi evcil dostunuzu bırakabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız Sultangazi pet oteli tam size göre Sultangazi pet oteli olarak evcil dostunuza profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile özenle bakıyoruz. Sultangazi pet oteli olarak siz iş seyahatlerinizdeyken kedinize ait özel bir oda içerisine kedinize özgür bir yaşam alanı sunuyoruz. Aynı zamanda kafessiz odalarımı ile kedinizi kendi evinde kendi odasında gibi Sultangazi pet otelimizde misafir ediyor özel bir bakıma ihtiyacı varsa tam saatinde ilaç ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Kedilerinizin mama ve su kaplarını her gün özenle temizleyip taze su ve mamalar ile değiştiriyoruz. Farklı cins kedileri aynı oda içerisinde bulundurmuyoruz aşısı olmayan kedilerimizi tüm misafir kedilerimizin sağlığı için maalesef Sultangazi pet otelimizde misafir edemiyoruz.

Sultangazi kedi otelimizde hangi hizmetler var?

Sultangazi kedi oteli olarak kedilerinize profesyonel kedi oteli hizmeti vermekteyiz kedilerinizi otelimize getirmeden önce otel doluluk oranımızı öğrenmek için lütfen Sultangazi kedi oteli iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçiniz. Sultangazi kedi oteli olarak aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan kedileriniz için diğer kedi misafirlerimizden ayrı odalarda ilaçlarını ve özel bakıma ihtiyaç duymuş olduğu bakıcılarımıza bildirmeniz halinde bakımlarını özenle yapıyoruz ve istediğiniz zaman can dostumuzun resim ve videosunuz sizlere gönderiyoruz.

Sultangazi pet taksi

Sultangazi kedi oteli olarak iş seyahatine gideceğiniz zaman evcil dostunuzu Sultangazi pet oteline nasıl götürebilirim diye düşünmeyin Sultangazi pet taksi olarak kedinizi bulundu yerden alıyor ve Sultangazi pet otelimize kalacağı odaya getiriyoruz.Evinize döndüğüz de ise pet taksi hizmetimiz ile Sultangazi pet otelinde misafir olan kedinizi sizlere teslim ediyoruz.

Sultangazi pet oteli olarak siz ve kedinize sınırsız hizmet ve mutlu bir tatil hizmeti sunmaktayız Sultangazi pet otelimizde kedinizi misafir etmek için hemen Sultangazi pet oteli müşteri hizmetlerimiz iletişime bugün geçin!

Sultangazi pet oteli –Sultangazi kedi oteli- Sultangazi pet taksi

Sultangazi pet Oteli olarak Sultangazi kedi oteli ve Sultangazi pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu