Bana En YakınHizmet

Tuzla pet oteli

reklam alanı
Puanımız

Tuzla pet oteli

İş seyahatlerinizi evcil dostunuzu bırakabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız Tuzla pet oteli tam size göre Tuzla pet oteli olarak evcil dostunuza profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile özenle bakıyoruz. Tuzla pet oteli olarak siz iş seyahatlerinizdeyken kedinize ait özel bir oda içerisine kedinize özgür bir yaşam alanı sunuyoruz. Aynı zamanda kafessiz odalarımı ile kedinizi kendi evinde kendi odasında gibi Tuzla pet otelimizde misafir ediyor özel bir bakıma ihtiyacı varsa tam saatinde ilaç ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Kedilerinizin mama ve su kaplarını her gün özenle temizleyip taze su ve mamalar ile değiştiriyoruz. Farklı cins kedileri aynı oda içerisinde bulundurmuyoruz aşısı olmayan kedilerimizi tüm misafir kedilerimizin sağlığı için maalesef Tuzla pet otelimizde misafir edemiyoruz.

Tuzla kedi otelimizde hangi hizmetler var?

Tuzla kedi oteli olarak kedilerinize profesyonel kedi oteli hizmeti vermekteyiz kedilerinizi otelimize getirmeden önce otel doluluk oranımızı öğrenmek için lütfen Tuzla kedi oteli iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçiniz. Tuzla kedi oteli olarak aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan kedileriniz için diğer kedi misafirlerimizden ayrı odalarda ilaçlarını ve özel bakıma ihtiyaç duymuş olduğu bakıcılarımıza bildirmeniz halinde bakımlarını özenle yapıyoruz ve istediğiniz zaman can dostumuzun resim ve videosunuz sizlere gönderiyoruz.

Tuzla pet taksi

Tuzla kedi oteli olarak iş seyahatine gideceğiniz zaman evcil dostunuzu Tuzla pet oteline nasıl götürebilirim diye düşünmeyin Tuzla pet taksi olarak kedinizi bulundu yerden alıyor ve Tuzla pet otelimize kalacağı odaya getiriyoruz.Evinize döndüğüz de ise pet taksi hizmetimiz ile Tuzla pet otelinde misafir olan kedinizi sizlere teslim ediyoruz.

Tuzla pet oteli olarak siz ve kedinize sınırsız hizmet ve mutlu bir tatil hizmeti sunmaktayız Tuzla pet otelimizde kedinizi misafir etmek için hemen Tuzla pet oteli müşteri hizmetlerimiz iletişime bugün geçin!

Tuzla pet oteli –Tuzla kedi oteli- Tuzla pet taksi

Tuzla pet Oteli olarak Tuzla kedi oteli ve Tuzla pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu