Bana En YakınHizmet

Ümraniye pet oteli

reklam alanı
Puanımız

Ümraniye pet oteli

İş seyahatlerinizi evcil dostunuzu bırakabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız Ümraniye pet oteli tam size göre Ümraniye pet oteli olarak evcil dostunuza profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile özenle bakıyoruz. Ümraniye pet oteli olarak siz iş seyahatlerinizdeyken kedinize ait özel bir oda içerisine kedinize özgür bir yaşam alanı sunuyoruz. Aynı zamanda kafessiz odalarımı ile kedinizi kendi evinde kendi odasında gibi Ümraniye pet otelimizde misafir ediyor özel bir bakıma ihtiyacı varsa tam saatinde ilaç ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Kedilerinizin mama ve su kaplarını her gün özenle temizleyip taze su ve mamalar ile değiştiriyoruz. Farklı cins kedileri aynı oda içerisinde bulundurmuyoruz aşısı olmayan kedilerimizi tüm misafir kedilerimizin sağlığı için maalesef Ümraniye pet otelimizde misafir edemiyoruz.

Ümraniye kedi otelimizde hangi hizmetler var?

Ümraniye kedi oteli olarak kedilerinize profesyonel kedi oteli hizmeti vermekteyiz kedilerinizi otelimize getirmeden önce otel doluluk oranımızı öğrenmek için lütfen Ümraniye kedi oteli iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçiniz. Ümraniye kedi oteli olarak aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan kedileriniz için diğer kedi misafirlerimizden ayrı odalarda ilaçlarını ve özel bakıma ihtiyaç duymuş olduğu bakıcılarımıza bildirmeniz halinde bakımlarını özenle yapıyoruz ve istediğiniz zaman can dostumuzun resim ve videosunuz sizlere gönderiyoruz.

Ümraniye pet taksi

Ümraniye kedi oteli olarak iş seyahatine gideceğiniz zaman evcil dostunuzu Ümraniye pet oteline nasıl götürebilirim diye düşünmeyin Ümraniye pet taksi olarak kedinizi bulundu yerden alıyor ve Ümraniye pet otelimize kalacağı odaya getiriyoruz.Evinize döndüğüz de ise pet taksi hizmetimiz ile Ümraniye pet otelinde misafir olan kedinizi sizlere teslim ediyoruz.

Ümraniye pet oteli olarak siz ve kedinize sınırsız hizmet ve mutlu bir tatil hizmeti sunmaktayız Ümraniye pet otelimizde kedinizi misafir etmek için hemen Ümraniye pet oteli müşteri hizmetlerimiz iletişime bugün geçin!

Ümraniye pet oteli –Ümraniye kedi oteli- Ümraniye pet taksi

Ümraniye pet Oteli olarak Ümraniye kedi oteli ve Ümraniye pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu