Diğer

Üsküdar pet oteli

reklam alanı
Puanımız

Üsküdar pet oteli

İş seyahatlerinizi evcil dostunuzu bırakabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız Üsküdar pet oteli tam size göre Üsküdar pet oteli olarak evcil dostunuza profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile özenle bakıyoruz. Üsküdar pet oteli olarak siz iş seyahatlerinizdeyken kedinize ait özel bir oda içerisine kedinize özgür bir yaşam alanı sunuyoruz. Aynı zamanda kafessiz odalarımı ile kedinizi kendi evinde kendi odasında gibi Üsküdar pet otelimizde misafir ediyor özel bir bakıma ihtiyacı varsa tam saatinde ilaç ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Kedilerinizin mama ve su kaplarını her gün özenle temizleyip taze su ve mamalar ile değiştiriyoruz. Farklı cins kedileri aynı oda içerisinde bulundurmuyoruz aşısı olmayan kedilerimizi tüm misafir kedilerimizin sağlığı için maalesef Üsküdar pet otelimizde misafir edemiyoruz.

Üsküdar kedi otelimizde hangi hizmetler var?

Üsküdar kedi oteli olarak kedilerinize profesyonel kedi oteli hizmeti vermekteyiz kedilerinizi otelimize getirmeden önce otel doluluk oranımızı öğrenmek için lütfen Üsküdar kedi oteli iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçiniz. Üsküdar kedi oteli olarak aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan kedileriniz için diğer kedi misafirlerimizden ayrı odalarda ilaçlarını ve özel bakıma ihtiyaç duymuş olduğu bakıcılarımıza bildirmeniz halinde bakımlarını özenle yapıyoruz ve istediğiniz zaman can dostumuzun resim ve videosunuz sizlere gönderiyoruz.

Üsküdar pet taksi

Üsküdar kedi oteli olarak iş seyahatine gideceğiniz zaman evcil dostunuzu Üsküdar pet oteline nasıl götürebilirim diye düşünmeyin Üsküdar pet taksi olarak kedinizi bulundu yerden alıyor ve Üsküdar pet otelimize kalacağı odaya getiriyoruz.Evinize döndüğüz de ise pet taksi hizmetimiz ile Üsküdar pet otelinde misafir olan kedinizi sizlere teslim ediyoruz.

Üsküdar pet oteli olarak siz ve kedinize sınırsız hizmet ve mutlu bir tatil hizmeti sunmaktayız Üsküdar pet otelimizde kedinizi misafir etmek için hemen Üsküdar pet oteli müşteri hizmetlerimiz iletişime bugün geçin!

Üsküdar pet oteli –Üsküdar kedi oteli- Üsküdar pet taksi

Üsküdar pet Oteli olarak Üsküdar kedi oteli ve Üsküdar pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu