Bana En YakınHizmet

Zeytinburnu pet oteli

reklam alanı
Puanımız

Zeytinburnu pet oteli

İş seyahatlerinizi evcil dostunuzu bırakabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız Zeytinburnu pet oteli tam size göre Zeytinburnu pet oteli olarak evcil dostunuza profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile özenle bakıyoruz. Zeytinburnu pet oteli olarak siz iş seyahatlerinizdeyken kedinize ait özel bir oda içerisine kedinize özgür bir yaşam alanı sunuyoruz. Aynı zamanda kafessiz odalarımı ile kedinizi kendi evinde kendi odasında gibi Zeytinburnu pet otelimizde misafir ediyor özel bir bakıma ihtiyacı varsa tam saatinde ilaç ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Kedilerinizin mama ve su kaplarını her gün özenle temizleyip taze su ve mamalar ile değiştiriyoruz. Farklı cins kedileri aynı oda içerisinde bulundurmuyoruz aşısı olmayan kedilerimizi tüm misafir kedilerimizin sağlığı için maalesef Zeytinburnu pet otelimizde misafir edemiyoruz.

Zeytinburnu kedi otelimizde hangi hizmetler var?

Zeytinburnu kedi oteli olarak kedilerinize profesyonel kedi oteli hizmeti vermekteyiz kedilerinizi otelimize getirmeden önce otel doluluk oranımızı öğrenmek için lütfen Zeytinburnu kedi oteli iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçiniz. Zeytinburnu kedi oteli olarak aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan kedileriniz için diğer kedi misafirlerimizden ayrı odalarda ilaçlarını ve özel bakıma ihtiyaç duymuş olduğu bakıcılarımıza bildirmeniz halinde bakımlarını özenle yapıyoruz ve istediğiniz zaman can dostumuzun resim ve videosunuz sizlere gönderiyoruz.

Zeytinburnu pet taksi

Zeytinburnu kedi oteli olarak iş seyahatine gideceğiniz zaman evcil dostunuzu Zeytinburnu pet oteline nasıl götürebilirim diye düşünmeyin Zeytinburnu pet taksi olarak kedinizi bulundu yerden alıyor ve Zeytinburnu pet otelimize kalacağı odaya getiriyoruz.Evinize döndüğüz de ise pet taksi hizmetimiz ile Zeytinburnu pet otelinde misafir olan kedinizi sizlere teslim ediyoruz.

Zeytinburnu pet oteli olarak siz ve kedinize sınırsız hizmet ve mutlu bir tatil hizmeti sunmaktayız Zeytinburnu pet otelimizde kedinizi misafir etmek için hemen Zeytinburnu pet oteli müşteri hizmetlerimiz iletişime bugün geçin!

Zeytinburnu pet oteli –Zeytinburnu kedi oteli- Zeytinburnu pet taksi

Zeytinburnu pet Oteli olarak Zeytinburnu kedi oteli ve Zeytinburnu pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu