Bana En YakınHizmet

Esenler Acil Kartvizit

reklam alanı
Puanımız

Kartvizit, şirket ya da şahısların tanıtım amacıyla kullandığı, üzerinde firma logosu, iletişim bilgileri, firma faaliyet bilgisinin kısaca yer aldığı küçük boyutlu kartlardır. Yaklaşık 5 cm*7 cm ebatlarında basılır. Müşteriler üzerinde yer alan bilgiler sayesinde pratik bir şekilde ulaşabilir. Mini boyutu sayesinde cüzdan ve cep gibi küçük kısımlarda kolayca taşınır.

Yeni bir görüşme esnasında veya firma ürün ve hizmet tanıtımında karşınızdaki ilk olarak kartvizit olup olmadığını soracaktır. Olmadığı takdirde kötü bir izlenim oluşturur. Size ulaşılmasında güçlük yaşanması gibi sorunlar da oluşur. Sizler de profesyonel desteğimizi alarak bu sorunları yaşamayın. Kartvizit basımı ve Esenler Acil Kartvizit hizmetimiz ile size özel sunacağımız fırsatlardan yararlanın.

Kartvizit Basımı ile Sağlanan Müşteri Memnuniyeti

Kartvizit basımı özellikle iş dünyasına yeni atılan bireylerin tanıtım amaçlı kullanabileceği alternatif bir araçtır. Çabuk basılır ve hızlı teslim edilir. 10’luk, 100’luk, 1.000’lik gibi demetler halinde basıldığı için ekonomiktir. Tasarımında müşteri isteği dikkate alınır. Kullanılan malzeme kalitesine bağlı olarak uzun süre dayanabilir.

Altın Yaldız, laklı, şeffaf, mat Selefon, ithal kâğıt, özel kâğıt, kalın kartvizit ve diğer kartvizit türleri il farklı tasarım alternatifleri bulunur. Selefon kartvizitler, su geçirmez özelliktedir. Bahsedilenler acil kartvizit hizmeti için de geçerlidir. Esenler Acil Kartvizit hizmeti ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda çözüm odaklı yaklaşımlar sergiliyoruz.

Acil Kartvizit Tasarımı İle Profesyonel Destek

Acil Kartvizit, sizlerin belirlediği tasarım ve yer almasını istediğiniz bilgiler ile dizayn edilen, istediğiniz sürede teslimatı sağlanan kartvizit basım hizmetidir. Normal kartvizit basımından daha kısa sürede teslim edilir. Normal kartvizitler dikkate alınarak basımı yapılır. Pratik bir yöntemdir. Basım makinaları ile hızlıca yapılır. Özel kâğıt, mat, selefonlu veya diğer isteğinize göre basılır. Tek ve çift yönlü olması da sizin tercihinizdir.

Acil Kartvizit hizmetini, genellikle sektörsel tecrübesi fazla olan kurumsal firmalar tercih etmektedir. Bu hizmete ulaşmak da oldukça kolaydır. Firmamıza uğrayarak belirlediğiniz logo ve tasarımı bildirmeniz yeterlidir. Uzman ekibimiz ve son teknolojik ekipmanlarımız ile sizlere profesyonel destek sağlıyoruz. Esenler Acil Kartvizit alanında en iyi hizmeti sunarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu