Bana En YakınHizmet

Ataşehir Pet Oteli Kedi Köpek

reklam alanı
Puanımız

Ataşehir pet oteli

Puanımız

İş seyahatlerinizi evcil dostunuzu bırakabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız Ataşehir pet oteli tam size göre Ataşehir pet oteli olarak evcil dostunuza profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile özenle bakıyoruz. Ataşehir pet oteli olarak siz iş seyahatlerinizdeyken kedinize ait özel bir oda içerisine kedinize özgür bir yaşam alanı sunuyoruz. Aynı zamanda kafessiz odalarımı ile kedinizi kendi evinde kendi odasında gibi Ataşehir pet otelimizde misafir ediyor özel bir bakıma ihtiyacı varsa tam saatinde ilaç ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Kedilerinizin mama ve su kaplarını her gün özenle temizleyip taze su ve mamalar ile değiştiriyoruz. Farklı cins kedileri aynı oda içerisinde bulundurmuyoruz aşısı olmayan kedilerimizi tüm misafir kedilerimizin sağlığı için maalesef Ataşehir pet otelimizde misafir edemiyoruz.

Ataşehir kedi otelimizde hangi hizmetler var?

Ataşehir kedi oteli olarak kedilerinize profesyonel kedi oteli hizmeti vermekteyiz kedilerinizi otelimize getirmeden önce otel doluluk oranımızı öğrenmek için lütfen Ataşehir kedi oteli iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçiniz. Ataşehir kedi oteli olarak aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan kedileriniz için diğer kedi misafirlerimizden ayrı odalarda ilaçlarını ve özel bakıma ihtiyaç duymuş olduğu bakıcılarımıza bildirmeniz halinde bakımlarını özenle yapıyoruz ve istediğiniz zaman can dostumuzun resim ve videosunuz sizlere gönderiyoruz.

Ataşehir pet taksi

Ataşehir kedi oteli olarak iş seyahatine gideceğiniz zaman evcil dostunuzu Ataşehir pet oteline nasıl götürebilirim diye düşünmeyin Ataşehir pet taksi olarak kedinizi bulundu yerden alıyor ve Ataşehir pet otelimize kalacağı odaya getiriyoruz.Evinize döndüğüz de ise pet taksi hizmetimiz ile Ataşehir pet otelinde misafir olan kedinizi sizlere teslim ediyoruz.

Ataşehir pet oteli olarak siz ve kedinize sınırsız hizmet ve mutlu bir tatil hizmeti sunmaktayız Ataşehir pet otelimizde kedinizi misafir etmek için hemen Ataşehir pet oteli müşteri hizmetlerimiz iletişime bugün geçin!

Ataşehir pet oteli –Ataşehir kedi oteli- Ataşehir pet taksi

Ataşehir pet Oteli olarak Ataşehir kedi oteli ve Ataşehir pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

Ataşehir pet otelinde samimi ortam

Evcil dostunuz için Ataşehir pet otelimizde sıcak bir ortam bulmak mümkün. Dostlarınızı evde hissettirmek için elimizden geleni yaparak konforlarını sağlıyoruz. Ataşehir pet otelimizde dostunuzu eğleneceği oyuncak ve başka eşyalarla ortama alıştırıyoruz. Diğer dostlarımızla sorun yaşamamaları için öncelikle adaptasyon sürecinden geçiriyoruz.

Ataşehir pet otelinde hayvanların birbirlerine zarar vermemeleri için onlara dikkatli bakıyoruz. Mamalarını asla aksatmadan düzenli bir şekilde temizlik yaparak hijyenik bir ortam oluşturuyoruz. Bu hijyenik ortamı sağlamak için sağlığa zararlı olmayan maddeler kullanıyoruz.

Ataşehir pet otelinde sağlık

Evcil dostunuzun sağlığı bizim için çok önemli. Ataşehir pet otelimizde sağlığa ayrı bir önem veririz. Her gün düzenli olarak hayvanların kontrolü yapılır. Eğer bir sorun varsa gerekli veterinere ulaşılıp çözümler aranır. Hayvanların sağlığını korumak için gereken her şeyi temin ederiz. Ataşehir pet otelinde hiçbir hayvanın sağlıksız ortamlarda hayatını sürdürmesine izin vermeyiz. Her hayvan mutlaka sağlık kontrolünden geçer. Eğer ciddi bir durum varsa size haber veririz. Sizin istekleriniz doğrultusunda adım atarak hayvanınızın sağlığına dikkat ederiz.

Sağlık için hijyen önemli. Ataşehir pet otelimizde hijyene çok önem veririz. Düzenli olarak hijyen çalışmalarımız olur. Aksaklık olursa düzeltiriz. Hayvanların sağlığının bozulmaması için her şeyi yaparız.

Ataşehir pet otelinde yaşam

Dostlarınız otelimize geldiklerinden itibaren sıcak bir ortam onları beklemekte. Oyuncak ve sıcak yerlerimizle onların gönüllerinde taht kuracağımızdan eminiz. Adaptasyon sürecinde de çok önemli tedbirler alırız. Hayvanları dikkatli bir şekilde ortama adapte ederiz. Ataşehir pet otelinde hiçbir hayvan mutsuz olmaz. Mutsuz oldukları anlaşılırsa anında para iadesi yapılır. Hayvanın fiziksel ve manevi sağlığı bizim için önceliktir.

Ataşehir pet otelinde hayvanlar her gün açık havada gezdirilerek temiz hava soldurulur. Hayvanları asla havasız ortamda tutmayız. Zaten hijyenik ortamlarda yaşamalarını sağlayarak onlara üst seviye konfor yaşatırız. Sizlerin memnuniyeti bizim önceliğimiz. Ataşehir pet otelinde herkes mutlu ayrılır. Ataşehir pet otelimiz kedi, köpek gibi hayvanlara her zaman açıktır. Sizi de ziyarete bekler ve ortamımızı görmeye davet ederiz. Ataşehir pet oteli kedi köpek.

Kedi Oteli Servislerimiz:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu