Bana En YakınHizmet

Avcılar Pet Oteli Kedi Köpek

reklam alanı
Puanımız

Avcılar pet oteli

Puanımız

İş seyahatlerinizi evcil dostunuzu bırakabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız Avcılar pet oteli tam size göre Avcılar pet oteli olarak evcil dostunuza profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile özenle bakıyoruz. Avcılar pet oteli olarak siz iş seyahatlerinizdeyken kedinize ait özel bir oda içerisine kedinize özgür bir yaşam alanı sunuyoruz. Aynı zamanda kafessiz odalarımı ile kedinizi kendi evinde kendi odasında gibi Avcılar pet otelimizde misafir ediyor özel bir bakıma ihtiyacı varsa tam saatinde ilaç ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Kedilerinizin mama ve su kaplarını her gün özenle temizleyip taze su ve mamalar ile değiştiriyoruz. Farklı cins kedileri aynı oda içerisinde bulundurmuyoruz aşısı olmayan kedilerimizi tüm misafir kedilerimizin sağlığı için maalesef Avcılar pet otelimizde misafir edemiyoruz.

Avcılar kedi otelimizde hangi hizmetler var?

Avcılar kedi oteli olarak kedilerinize profesyonel kedi oteli hizmeti vermekteyiz kedilerinizi otelimize getirmeden önce otel doluluk oranımızı öğrenmek için lütfen Avcılar kedi oteli iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçiniz. Avcılar kedi oteli olarak aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan kedileriniz için diğer kedi misafirlerimizden ayrı odalarda ilaçlarını ve özel bakıma ihtiyaç duymuş olduğu bakıcılarımıza bildirmeniz halinde bakımlarını özenle yapıyoruz ve istediğiniz zaman can dostumuzun resim ve videosunuz sizlere gönderiyoruz.

Avcılar pet taksi

Avcılar kedi oteli olarak iş seyahatine gideceğiniz zaman evcil dostunuzu Avcılar pet oteline nasıl götürebilirim diye düşünmeyin Avcılar pet taksi olarak kedinizi bulundu yerden alıyor ve Avcılar pet otelimize kalacağı odaya getiriyoruz.Evinize döndüğüz de ise pet taksi hizmetimiz ile Avcılar pet otelinde misafir olan kedinizi sizlere teslim ediyoruz.

Avcılar pet oteli olarak siz ve kedinize sınırsız hizmet ve mutlu bir tatil hizmeti sunmaktayız Avcılar pet otelimizde kedinizi misafir etmek için hemen Avcılar pet oteli müşteri hizmetlerimiz iletişime bugün geçin!

Avcılar pet oteli –Avcılar kedi oteli- Avcılar pet taksi

Avcılar pet Oteli olarak Avcılar kedi oteli ve Avcılar pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

Avcılar pet otelinde samimi ortam

Evcil dostunuz için Avcılar pet otelimizde sıcak bir ortam bulmak mümkün. Dostlarınızı evde hissettirmek için elimizden geleni yaparak konforlarını sağlıyoruz. Avcılar pet otelimizde dostunuzu eğleneceği oyuncak ve başka eşyalarla ortama alıştırıyoruz. Diğer dostlarımızla sorun yaşamamaları için öncelikle adaptasyon sürecinden geçiriyoruz.

Avcılar pet otelinde hayvanların birbirlerine zarar vermemeleri için onlara dikkatli bakıyoruz. Mamalarını asla aksatmadan düzenli bir şekilde temizlik yaparak hijyenik bir ortam oluşturuyoruz. Bu hijyenik ortamı sağlamak için sağlığa zararlı olmayan maddeler kullanıyoruz.

Avcılar pet otelinde sağlık

Evcil dostunuzun sağlığı bizim için çok önemli. Avcılar pet otelimizde sağlığa ayrı bir önem veririz. Her gün düzenli olarak hayvanların kontrolü yapılır. Eğer bir sorun varsa gerekli veterinere ulaşılıp çözümler aranır. Hayvanların sağlığını korumak için gereken her şeyi temin ederiz. Avcılar pet otelinde hiçbir hayvanın sağlıksız ortamlarda hayatını sürdürmesine izin vermeyiz. Her hayvan mutlaka sağlık kontrolünden geçer. Eğer ciddi bir durum varsa size haber veririz. Sizin istekleriniz doğrultusunda adım atarak hayvanınızın sağlığına dikkat ederiz.

Sağlık için hijyen önemli. Avcılar pet otelimizde hijyene çok önem veririz. Düzenli olarak hijyen çalışmalarımız olur. Aksaklık olursa düzeltiriz. Hayvanların sağlığının bozulmaması için her şeyi yaparız.

Avcılar pet otelinde yaşam

Dostlarınız otelimize geldiklerinden itibaren sıcak bir ortam onları beklemekte. Oyuncak ve sıcak yerlerimizle onların gönüllerinde taht kuracağımızdan eminiz. Adaptasyon sürecinde de çok önemli tedbirler alırız. Hayvanları dikkatli bir şekilde ortama adapte ederiz. Avcılar pet otelinde hiçbir hayvan mutsuz olmaz. Mutsuz oldukları anlaşılırsa anında para iadesi yapılır. Hayvanın fiziksel ve manevi sağlığı bizim için önceliktir.

Avcılar pet otelinde hayvanlar her gün açık havada gezdirilerek temiz hava soldurulur. Hayvanları asla havasız ortamda tutmayız. Zaten hijyenik ortamlarda yaşamalarını sağlayarak onlara üst seviye konfor yaşatırız. Sizlerin memnuniyeti bizim önceliğimiz. Avcılar pet otelinde herkes mutlu ayrılır. Avcılar pet otelimiz kedi, köpek gibi hayvanlara her zaman açıktır. Sizi de ziyarete bekler ve ortamımızı görmeye davet ederiz. Avcılar pet oteli kedi köpek.

Kedi Oteli Servislerimiz:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu