Diğer

Bahçelievler Pet Oteli Kedi Köpek

reklam alanı
Puanımız
Puanımız

Bahçelievler pet oteli

İş seyahatlerinizi evcil dostunuzu bırakabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız Bahçelievler pet oteli tam size göre Bahçelievler pet oteli olarak evcil dostunuza profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile özenle bakıyoruz. Bahçelievler pet oteli olarak siz iş seyahatlerinizdeyken kedinize ait özel bir oda içerisine kedinize özgür bir yaşam alanı sunuyoruz. Aynı zamanda kafessiz odalarımı ile kedinizi kendi evinde kendi odasında gibi Bahçelievler pet otelimizde misafir ediyor özel bir bakıma ihtiyacı varsa tam saatinde ilaç ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Kedilerinizin mama ve su kaplarını her gün özenle temizleyip taze su ve mamalar ile değiştiriyoruz. Farklı cins kedileri aynı oda içerisinde bulundurmuyoruz aşısı olmayan kedilerimizi tüm misafir kedilerimizin sağlığı için maalesef Bahçelievler pet otelimizde misafir edemiyoruz.

Bahçelievler kedi otelimizde hangi hizmetler var?

Bahçelievler kedi oteli olarak kedilerinize profesyonel kedi oteli hizmeti vermekteyiz kedilerinizi otelimize getirmeden önce otel doluluk oranımızı öğrenmek için lütfen Bahçelievler kedi oteli iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçiniz. Bahçelievler kedi oteli olarak aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan kedileriniz için diğer kedi misafirlerimizden ayrı odalarda ilaçlarını ve özel bakıma ihtiyaç duymuş olduğu bakıcılarımıza bildirmeniz halinde bakımlarını özenle yapıyoruz ve istediğiniz zaman can dostumuzun resim ve videosunuz sizlere gönderiyoruz.

Bahçelievler pet taksi

Bahçelievler kedi oteli olarak iş seyahatine gideceğiniz zaman evcil dostunuzu Bahçelievler pet oteline nasıl götürebilirim diye düşünmeyin Bahçelievler pet taksi olarak kedinizi bulundu yerden alıyor ve Bahçelievler pet otelimize kalacağı odaya getiriyoruz.Evinize döndüğüz de ise pet taksi hizmetimiz ile Bahçelievler pet otelinde misafir olan kedinizi sizlere teslim ediyoruz.

Bahçelievler pet oteli olarak siz ve kedinize sınırsız hizmet ve mutlu bir tatil hizmeti sunmaktayız Bahçelievler pet otelimizde kedinizi misafir etmek için hemen Bahçelievler pet oteli müşteri hizmetlerimiz iletişime bugün geçin!

Bahçelievler pet oteli –Bahçelievler kedi oteli- Bahçelievler pet taksi

Bahçelievler pet Oteli olarak Bahçelievler kedi oteli ve Bahçelievler pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

Bahçelievler pet otelinde samimi ortam

Evcil dostunuz için Bahçelievler pet otelimizde sıcak bir ortam bulmak mümkün. Dostlarınızı evde hissettirmek için elimizden geleni yaparak konforlarını sağlıyoruz. Bahçelievler pet otelimizde dostunuzu eğleneceği oyuncak ve başka eşyalarla ortama alıştırıyoruz. Diğer dostlarımızla sorun yaşamamaları için öncelikle adaptasyon sürecinden geçiriyoruz.

Bahçelievler pet otelinde hayvanların birbirlerine zarar vermemeleri için onlara dikkatli bakıyoruz. Mamalarını asla aksatmadan düzenli bir şekilde temizlik yaparak hijyenik bir ortam oluşturuyoruz. Bu hijyenik ortamı sağlamak için sağlığa zararlı olmayan maddeler kullanıyoruz.

Bahçelievler pet otelinde sağlık

Evcil dostunuzun sağlığı bizim için çok önemli. Bahçelievler pet otelimizde sağlığa ayrı bir önem veririz. Her gün düzenli olarak hayvanların kontrolü yapılır. Eğer bir sorun varsa gerekli veterinere ulaşılıp çözümler aranır. Hayvanların sağlığını korumak için gereken her şeyi temin ederiz. Bahçelievler pet otelinde hiçbir hayvanın sağlıksız ortamlarda hayatını sürdürmesine izin vermeyiz. Her hayvan mutlaka sağlık kontrolünden geçer. Eğer ciddi bir durum varsa size haber veririz. Sizin istekleriniz doğrultusunda adım atarak hayvanınızın sağlığına dikkat ederiz.

Sağlık için hijyen önemli. Bahçelievler pet otelimizde hijyene çok önem veririz. Düzenli olarak hijyen çalışmalarımız olur. Aksaklık olursa düzeltiriz. Hayvanların sağlığının bozulmaması için her şeyi yaparız.

Bahçelievler pet otelinde yaşam

Dostlarınız otelimize geldiklerinden itibaren sıcak bir ortam onları beklemekte. Oyuncak ve sıcak yerlerimizle onların gönüllerinde taht kuracağımızdan eminiz. Adaptasyon sürecinde de çok önemli tedbirler alırız. Hayvanları dikkatli bir şekilde ortama adapte ederiz. Bahçelievler pet otelinde hiçbir hayvan mutsuz olmaz. Mutsuz oldukları anlaşılırsa anında para iadesi yapılır. Hayvanın fiziksel ve manevi sağlığı bizim için önceliktir.

Bahçelievler pet otelinde hayvanlar her gün açık havada gezdirilerek temiz hava soldurulur. Hayvanları asla havasız ortamda tutmayız. Zaten hijyenik ortamlarda yaşamalarını sağlayarak onlara üst seviye konfor yaşatırız. Sizlerin memnuniyeti bizim önceliğimiz. Bahçelievler pet otelinde herkes mutlu ayrılır. Bahçelievler pet otelimiz kedi, köpek gibi hayvanlara her zaman açıktır. Sizi de ziyarete bekler ve ortamımızı görmeye davet ederiz. Bahçelievler pet oteli kedi köpek.

Kedi Oteli Servislerimiz:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu