Bana En YakınHizmet

Bakırköy Pet Oteli Kedi Köpek

reklam alanı
Puanımız

Bakırköy pet oteli

Puanımız

İş seyahatlerinizi evcil dostunuzu bırakabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız Bakırköy pet oteli tam size göre Bakırköy pet oteli olarak evcil dostunuza profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile özenle bakıyoruz. Bakırköy pet oteli olarak siz iş seyahatlerinizdeyken kedinize ait özel bir oda içerisine kedinize özgür bir yaşam alanı sunuyoruz. Aynı zamanda kafessiz odalarımı ile kedinizi kendi evinde kendi odasında gibi Bakırköy pet otelimizde misafir ediyor özel bir bakıma ihtiyacı varsa tam saatinde ilaç ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Kedilerinizin mama ve su kaplarını her gün özenle temizleyip taze su ve mamalar ile değiştiriyoruz. Farklı cins kedileri aynı oda içerisinde bulundurmuyoruz aşısı olmayan kedilerimizi tüm misafir kedilerimizin sağlığı için maalesef Bakırköy pet otelimizde misafir edemiyoruz.

Bakırköy kedi otelimizde hangi hizmetler var?

Bakırköy kedi oteli olarak kedilerinize profesyonel kedi oteli hizmeti vermekteyiz kedilerinizi otelimize getirmeden önce otel doluluk oranımızı öğrenmek için lütfen Bakırköy kedi oteli iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçiniz. Bakırköy kedi oteli olarak aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan kedileriniz için diğer kedi misafirlerimizden ayrı odalarda ilaçlarını ve özel bakıma ihtiyaç duymuş olduğu bakıcılarımıza bildirmeniz halinde bakımlarını özenle yapıyoruz ve istediğiniz zaman can dostumuzun resim ve videosunuz sizlere gönderiyoruz.

Bakırköy pet taksi

Bakırköy kedi oteli olarak iş seyahatine gideceğiniz zaman evcil dostunuzu Bakırköy pet oteline nasıl götürebilirim diye düşünmeyin Bakırköy pet taksi olarak kedinizi bulundu yerden alıyor ve Bakırköy pet otelimize kalacağı odaya getiriyoruz.Evinize döndüğüz de ise pet taksi hizmetimiz ile Bakırköy pet otelinde misafir olan kedinizi sizlere teslim ediyoruz.

Bakırköy pet oteli olarak siz ve kedinize sınırsız hizmet ve mutlu bir tatil hizmeti sunmaktayız Bakırköy pet otelimizde kedinizi misafir etmek için hemen Bakırköy pet oteli müşteri hizmetlerimiz iletişime bugün geçin!

Bakırköy pet oteli –Bakırköy kedi oteli- Bakırköy pet taksi

Bakırköy pet Oteli olarak Bakırköy kedi oteli ve Bakırköy pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

Bakırköy pet otelinde samimi ortam

Evcil dostunuz için Bakırköy pet otelimizde sıcak bir ortam bulmak mümkün. Dostlarınızı evde hissettirmek için elimizden geleni yaparak konforlarını sağlıyoruz. Bakırköy pet otelimizde dostunuzu eğleneceği oyuncak ve başka eşyalarla ortama alıştırıyoruz. Diğer dostlarımızla sorun yaşamamaları için öncelikle adaptasyon sürecinden geçiriyoruz.

Bakırköy pet otelinde hayvanların birbirlerine zarar vermemeleri için onlara dikkatli bakıyoruz. Mamalarını asla aksatmadan düzenli bir şekilde temizlik yaparak hijyenik bir ortam oluşturuyoruz. Bu hijyenik ortamı sağlamak için sağlığa zararlı olmayan maddeler kullanıyoruz.

Bakırköy pet otelinde sağlık

Evcil dostunuzun sağlığı bizim için çok önemli. Bakırköy pet otelimizde sağlığa ayrı bir önem veririz. Her gün düzenli olarak hayvanların kontrolü yapılır. Eğer bir sorun varsa gerekli veterinere ulaşılıp çözümler aranır. Hayvanların sağlığını korumak için gereken her şeyi temin ederiz. Bakırköy pet otelinde hiçbir hayvanın sağlıksız ortamlarda hayatını sürdürmesine izin vermeyiz.

Her hayvan mutlaka sağlık kontrolünden geçer. Eğer ciddi bir durum varsa size haber veririz. Sizin istekleriniz doğrultusunda adım atarak hayvanınızın sağlığına dikkat ederiz.

Sağlık için hijyen önemli. Bakırköy pet otelimizde hijyene çok önem veririz. Düzenli olarak hijyen çalışmalarımız olur. Aksaklık olursa düzeltiriz. Hayvanların sağlığının bozulmaması için her şeyi yaparız.

Bakırköy pet otelinde yaşam

Dostlarınız otelimize geldiklerinden itibaren sıcak bir ortam onları beklemekte. Oyuncak ve sıcak yerlerimizle onların gönüllerinde taht kuracağımızdan eminiz. Adaptasyon sürecinde de çok önemli tedbirler alırız. Hayvanları dikkatli bir şekilde ortama adapte ederiz. Bakırköy pet otelinde hiçbir hayvan mutsuz olmaz. Mutsuz oldukları anlaşılırsa anında para iadesi yapılır. Hayvanın fiziksel ve manevi sağlığı bizim için önceliktir.

Bakırköy pet otelinde hayvanlar her gün açık havada gezdirilerek temiz hava soldurulur. Hayvanları asla havasız ortamda tutmayız. Zaten hijyenik ortamlarda yaşamalarını sağlayarak onlara üst seviye konfor yaşatırız. Sizlerin memnuniyeti bizim önceliğimiz. Bakırköy pet otelinde herkes mutlu ayrılır. Bakırköy pet otelimiz kedi, köpek gibi hayvanlara her zaman açıktır. Sizi de ziyarete bekler ve ortamımızı görmeye davet ederiz. Bakırköy pet oteli kedi köpek.

Kedi Oteli Servislerimiz:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu