Bana En YakınHizmet

Beşiktaş Pet Oteli Kedi Köpek

reklam alanı
Puanımız

Beşiktaş pet oteli

Puanımız

İş seyahatlerinizi evcil dostunuzu bırakabileceğiniz güvenilir bir yer arıyorsanız Beşiktaş pet oteli tam size göre Beşiktaş pet oteli olarak evcil dostunuza profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile özenle bakıyoruz. Beşiktaş pet oteli olarak siz iş seyahatlerinizdeyken kedinize ait özel bir oda içerisine kedinize özgür bir yaşam alanı sunuyoruz. Aynı zamanda kafessiz odalarımı ile kedinizi kendi evinde kendi odasında gibi Beşiktaş pet otelimizde misafir ediyor özel bir bakıma ihtiyacı varsa tam saatinde ilaç ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Kedilerinizin mama ve su kaplarını her gün özenle temizleyip taze su ve mamalar ile değiştiriyoruz. Farklı cins kedileri aynı oda içerisinde bulundurmuyoruz aşısı olmayan kedilerimizi tüm misafir kedilerimizin sağlığı için maalesef Beşiktaş pet otelimizde misafir edemiyoruz.

Beşiktaş kedi otelimizde hangi hizmetler var?

Beşiktaş kedi oteli olarak kedilerinize profesyonel kedi oteli hizmeti vermekteyiz kedilerinizi otelimize getirmeden önce otel doluluk oranımızı öğrenmek için lütfen Beşiktaş kedi oteli iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçiniz. Beşiktaş kedi oteli olarak aynı zamanda özel bakıma ihtiyacı olan kedileriniz için diğer kedi misafirlerimizden ayrı odalarda ilaçlarını ve özel bakıma ihtiyaç duymuş olduğu bakıcılarımıza bildirmeniz halinde bakımlarını özenle yapıyoruz ve istediğiniz zaman can dostumuzun resim ve videosunuz sizlere gönderiyoruz.

Beşiktaş pet taksi

Beşiktaş kedi oteli olarak iş seyahatine gideceğiniz zaman evcil dostunuzu Beşiktaş pet oteline nasıl götürebilirim diye düşünmeyin Beşiktaş pet taksi olarak kedinizi bulundu yerden alıyor ve Beşiktaş pet otelimize kalacağı odaya getiriyoruz.Evinize döndüğüz de ise pet taksi hizmetimiz ile Beşiktaş pet otelinde misafir olan kedinizi sizlere teslim ediyoruz.

Beşiktaş pet oteli olarak siz ve kedinize sınırsız hizmet ve mutlu bir tatil hizmeti sunmaktayız Beşiktaş pet otelimizde kedinizi misafir etmek için hemen Beşiktaş pet oteli müşteri hizmetlerimiz iletişime bugün geçin!

Beşiktaş pet oteli –Beşiktaş kedi oteli- Beşiktaş pet taksi

Beşiktaş pet Oteli olarak Beşiktaş kedi oteli ve Beşiktaş pet taksi hizmeti sunmaktayız. Siz seyahatteyken evcil dostunuz emin ellerde. kedi oteli,köpek oteli

Beşiktaş pet otelinde samimi ortam

Evcil dostunuz için Beşiktaş pet otelimizde sıcak bir ortam bulmak mümkün. Dostlarınızı evde hissettirmek için elimizden geleni yaparak konforlarını sağlıyoruz. Beşiktaş pet otelimizde dostunuzu eğleneceği oyuncak ve başka eşyalarla ortama alıştırıyoruz. Diğer dostlarımızla sorun yaşamamaları için öncelikle adaptasyon sürecinden geçiriyoruz.

Beşiktaş pet otelinde hayvanların birbirlerine zarar vermemeleri için onlara dikkatli bakıyoruz. Mamalarını asla aksatmadan düzenli bir şekilde temizlik yaparak hijyenik bir ortam oluşturuyoruz. Bu hijyenik ortamı sağlamak için sağlığa zararlı olmayan maddeler kullanıyoruz.

Beşiktaş pet otelinde sağlık

Evcil dostunuzun sağlığı bizim için çok önemli. Beşiktaş pet otelimizde sağlığa ayrı bir önem veririz. Her gün düzenli olarak hayvanların kontrolü yapılır. Eğer bir sorun varsa gerekli veterinere ulaşılıp çözümler aranır. Hayvanların sağlığını korumak için gereken her şeyi temin ederiz. Beşiktaş pet otelinde hiçbir hayvanın sağlıksız ortamlarda hayatını sürdürmesine izin vermeyiz. Her hayvan mutlaka sağlık kontrolünden geçer. Eğer ciddi bir durum varsa size haber veririz. Sizin istekleriniz doğrultusunda adım atarak hayvanınızın sağlığına dikkat ederiz.

Sağlık için hijyen önemli. Beşiktaş pet otelimizde hijyene çok önem veririz. Düzenli olarak hijyen çalışmalarımız olur. Aksaklık olursa düzeltiriz. Hayvanların sağlığının bozulmaması için her şeyi yaparız.

Beşiktaş pet otelinde yaşam

Dostlarınız otelimize geldiklerinden itibaren sıcak bir ortam onları beklemekte. Oyuncak ve sıcak yerlerimizle onların gönüllerinde taht kuracağımızdan eminiz. Adaptasyon sürecinde de çok önemli tedbirler alırız. Hayvanları dikkatli bir şekilde ortama adapte ederiz. Beşiktaş pet otelinde hiçbir hayvan mutsuz olmaz. Mutsuz oldukları anlaşılırsa anında para iadesi yapılır. Hayvanın fiziksel ve manevi sağlığı bizim için önceliktir.

Beşiktaş pet otelinde hayvanlar her gün açık havada gezdirilerek temiz hava soldurulur. Hayvanları asla havasız ortamda tutmayız. Zaten hijyenik ortamlarda yaşamalarını sağlayarak onlara üst seviye konfor yaşatırız. Sizlerin memnuniyeti bizim önceliğimiz. Beşiktaş pet otelinde herkes mutlu ayrılır. Beşiktaş pet otelimiz kedi, köpek gibi hayvanlara her zaman açıktır. Sizi de ziyarete bekler ve ortamımızı görmeye davet ederiz. Beşiktaş pet oteli kedi köpek.

Kedi Oteli Servislerimiz:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu